Reklama

Ostrzeżenie 3 stopnia dla powiatu sanockiego

Opublikowano:
Autor:

Ostrzeżenie 3 stopnia dla powiatu sanockiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości IMGW-PIB wydał ostrzeżenie 3 stopnia dla powiatu sanockiego. Od godziny 8.00 do 18.00 możliwe wystąpienie deszczu z burzami.

Silny deszcz z burzami

Stopień: 3 - Przewiduje się wystąpienie groźnych zjawisk meteorologicznych powodujących bardzo duże szkody lub szkody o rozmiarach katastrof oraz zagrożenie życia. Groźne zjawiska meteorologiczne lub skutki ich wystąpienia uniemożliwią prowadzenie działalności. Bądź przygotowany na znaczące zakłócenia w codziennym funkcjonowaniu. Zalecana najwyższa ostrożność, konieczność częstego śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej. Przestrzegaj wszystkich zaleceń wydanych przez służby ratownicze w sytuacji zagrożenia. Dostosuj swoje plany do warunków pogodowych.

prawdopodobieństwo: 80% 

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym okresami silnym. W nocy miejscami spadło około 60 mm opadu. Do końca dnia prognozuje się sumę opadów do 40 mm. Łącznie wysokość opadu może wynosić około 100 mm. W trakcie opadów deszczu możliwe burze z porywami wiatru do 60 km/h.
 

Ważne: 
Od: 2019-08-14 08:00 
Do: 2019-08-14 18:00

synoptyk IMGW-PIB: Witold Wiążewski
Czas wydania: 2019-08-14 07:59
Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE