Reklama

Obnażający się mężczyzna, popijawa na ławce i zakłócanie porządku na cmentarzach

Opublikowano:
Autor:

Obnażający się mężczyzna, popijawa na ławce i zakłócanie porządku na cmentarzach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Strażnicy miejscy podsumowali akcje w październiku.

Śmieci ze sklepu

Strażnicy miejscy wraz z pracownikiem Urzędu Miasta w Sanoku 4 października ujawnili podrzucone śmieci na ulicy Mostowej. W trakcie przeszukania znaleźli liczne dokumenty fiskalne umożliwiające określenie sprawcy wykroczenia. Właścicielka jednego z sanockich sklepów została ukarana mandatem w wysokości 500 złotych oraz zobowiązana do posprzątania terenu.

Spał na progu przychodni

Strażnicy miejscy 8 października otrzymali zgłoszenie, że przed wejściem do budynku przychodni leży pijany mężczyzna. Na miejscu zastali 37-letniego mieszkańca gminy Sanok, który po przebudzeniu oddalił się. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Popijawa na ławeczce

Mieszkaniec ulicy Kochanowskiego 9 października zgłosił, iż przed wejściem do jego bloku na ławeczce grupa osób pije alkohol oraz zakłóca spokój i porządek publiczny. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zastali trzech mężczyzn. Dwóch z nich zostało ukaranych mandatami, natomiast w sprawie 57-letniego bezdomnego prowadzone są czynności zmierzające do skierowania wniosku o ukaranie do sądu.

Nieobyczajność w parku

W Parku Miejskim 11 października znajdował się mężczyzna, który obnażał się i onanizował. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ujęli 48-letniego mieszkańca powiatu bieszczadzkiego. Oprócz nieobyczajnych wybryków mężczyzna zaśmiecił teren prezerwatywami oraz opakowaniami po lekach. Na początku nie chciał również podać swoich danych osobowych ani okazać dokumentu tożsamości. Po przebadaniu na SOR-ze został osadzony w areszcie. Po wytrzeźwieniu następnego dnia przedstawiono mu łącznie cztery zarzuty. Do sądu skierowano wniosek o ukaranie 48-latka.

Przez promile do aresztu

Na ulicy Hetmańskiej 25 października przed bramą wjazdową do Schroniska Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta leżał pijany mężczyzna. Był to bezdomny, który chciał wejść na teren schroniska, mimo że był pod wpływem alkoholu. Bezdomny został osadzony w areszcie do wytrzeźwienia.

Ukarana mandatem

Funkcjonariusze w trakcie obchodu ulic w centrum miasta 30 października zatrzymali kierującą, która nie zwracając na znak zakazu, wjechała na deptak. Pomimo zwrócenia uwagi kobieta nalegała, aby ze względu na przewożone małe dziecko w samochodzie pozwolono jej skorzystać z bankomatu. Strażnicy w trakcie interwencji ujawnili, że 29-letnia mieszkanka gminy Zarszyn przewoziła dziecko w foteliku na przednim siedzeniu bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Kobieta otrzymała mandat karny.

Dbali o porządek

W dniach od 29 października do 4 listopada strażnicy miejscy prowadzili działania pod kątem zabezpieczenia ładu i porządku na terenie cmentarzy jak i na terenach przyległych.W ramach wspólnych działań z KPP Sanok w rejony sanockich nekropolii skierowane zostały dodatkowe patrole.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE