Reklama

Nowe władze u sterów Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: redakcja

Nowe władze u sterów Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku - Zdjęcie główne

Dyrektor Marek Wojtowicz i wice dyrektor Rafał Dobosz | foto redakcja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z dniem 1 lutego w Szkole Podstawowej nr 4 im. ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego nastąpiła zmiana dyrektora i wice dyrektora.

W październiku 2021 roku dotychczasowa dyrektor Beata Wójtowicz zrezygnowała z pełnionej funkcji. Rezygnacja została przyjęta. Beatę Wójtowicz na stanowisko dyrektora tej placówki, burmistrz nominował w 2017 na okres roku, po nierozstrzygniętym konkursie. 16 maja 2018 przeprowadzono kolejny konkurs, w którym pokonała jednego kandydata. Beata Wójtowicz z wykształcenia jest plastykiem, filologiem polskim i anglistką, z zamiłowania natomiast malarką oraz poetką. 

Okres wypowiedzenia Beaty Wójtowicz upłynął dnia 31 stycznia 2022 roku. Od 1 lutego stery w szkole przejął były wice dyrektor Marek Wójtowicz, natomiast jego zastępcą został nauczyciel matematyki i fizyki Rafał Dobosz. 

Dyrektor Marek Wojtowicz jest znanym, lubianym i cenionym nauczycielem, który od kilkunastu lat zarządza placówkami oświatowymi w naszym mieście. Swoją charyzmą, wiedzą i zaangażowaniem wychował wielu Sanoczan. Jego pasją jest sport a zawodowo grał w tenisa stołowego.

Rafał Dobosz jest nauczycielem od 2001 roku. Studiował zarządzanie w oświacie na Uczelni Państwowej w Sanoku, jego pasją jest sport a w szczególności piłka nożna. 

Obu dyrektorom życzymy, aby wypełnianie nowych obowiązków służbowych przynosiło im radość, satysfakcję i same sukcesy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy