Reklama

Zmiany na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: redakcja

Zmiany na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku - Zdjęcie główne

Szkoła Podstawowa nr 4 w Sanoku | foto redakcja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W jednej z największych sanockich szkół szykują się zmiany. Dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku, Beata Wójtowicz, złożyła wypowiedzenie, które zostało przyjęte.

Dotarły do nas wiadomości o zmianach, jakie szykują się na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku. Obecna dyrektor szkoły złożyła wypowiedzenie z pełnionej funkcji. Przyczyn oficjalnych nie znamy. Wypowiedzenie zostało przyjęte. W tej chwili biegnie 3-miesięczny okres wypowiedzenia. Stanowisko pełniącego obowiązki dyrektora placówki obejmie Pan Marek Wojtowicz – obecny wicedyrektor. Funkcję tę pędzie pełnić do czasu rozstrzygnięcia konkursu, który zostanie ogłoszony. 

Beatę Wójtowicz na stanowisko dyrektora tej placówki, burmistrz nominował w 2017 na okres roku, po nierozstrzygniętym konkursie. 16 maja 2018 przeprowadzono kolejny konkurs, w którym pokonała jednego kandydata. Beata Wójtowicz z wykształcenia jest plastykiem, filologiem polskim i anglistką, z zamiłowania natomiast malarką oraz poetką. 

 

Tak, potwierdzam, Pani dyrektor Beata Wójtowicz w ubiegłym tygodniu złożyła wypowiedzenie, które przyjąłem i zatwierdziłem swoim podpisem. Pani dyrektor uwzględniła w swoim piśmie wiele czynników, motywując swoją decyzję. Po rozmowie, jaką odbyłem z panią dyrektor, uważam, że trzeba jej wolę jak najbardziej poszanować i życzyć wszystkiego dobrego. Nie są to łatwe decyzje, często towarzyszą im duże emocje. Okres wypowiedzenia umowy biegnie od 1 listopada. Natomiast jeżeli chodzi o zastępstwo, to obecny wice dyrektor Marek Wojtowicz jest już po wstępnych rozmowach z burmistrzem Korneckim i jeśli się zgodzi, to będzie pełnił funkcję pełniącego obowiązki dyrektora placówki aż do momentu rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko.

- informuje nas burmistrz Sanoka, Tomasz Matuszewski. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy