Reklama

Trwa rekrutacja do pracy nad Soliną! Grupa PKL i PFR zatrudni wielu specjalistów w powstającym ośrodku turystycznym [WYKAZ STANOWISK]

Opublikowano: śr, 27 kwi 2022 10:36
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa budowa inwestycji Grupy PFR oraz PKL w Solinie. Nowy ośrodek turystyczny wraz z widokową koleją gondolową już latem zostaną udostępnione dla odwiedzających Bieszczady. Dzięki powstającej atrakcji skorzystają nie tylko turyści ale i mieszkańcy regionu. Powstają bowiem dodatkowe miejsca pracy, na które można już teraz aplikować.

Budowa nowego ośrodka turystycznego Grupy PKL i PFR nabiera tempa. Powstały już obie stacje kolei gondolowej, wieża widokowa, podpory i karczma regionalna. Zamontowane zostały wszystkie gondole, którymi już latem tego roku turyści będą mogli podziwiać niezwykłe krajobrazy Bieszczad, Jezioro Solińskie oraz zaporę z zupełnie nowej perspektywy. Nowej perspektywy nabiera także rynek pracy nad Soliną. Ośrodek Grupy PKL i PFR to miejsce, w którym znajdą zatrudnienie wykwalifikowani pracownicy związani z turystyką i gastronomią. 

- W nowym ośrodku PKL w Solinie zatrudniliśmy już 15 osób na technicznych stanowiskach związanych z obsługą kolei linowej, a także na stanowiska kierownicze, usługowe, administracyjne i biura obsługi klienta. Wszyscy nowi pracownicy Grupy PKL są mieszkańcami podkarpacia. Dla nas to bardzo ważne, ponieważ poprzez zapewnienie nowych miejsc pracy wpisujemy się w codzienność mieszkańców regionu oraz jego rozwój. Trwa właśnie rekrutacja pracowników ośrodka PKL Solina, dlatego zachęcamy do aplikowania i współpracy pełnej ciekawych wyzwań w wyjątkowej lokalizacji i firmie.

- mówi Daniel Pitrus, prezes zarządu Polskich Kolei Linowych.  

Dołącz do nas jeżeli:

  • Jesteś miłośnikiem gór i natury
  • Bliski jest Ci temat turystki górskiej
  • Chcesz pracować z najlepszymi specjalistami w branży turystycznej w nowoczesnym i komfortowym biurze
  • Szukasz stabilnego zatrudnienia u renomowanego pracodawcy  

 Być może szukamy właśnie Ciebie! Dlaczego warto do nas dołączyć?

Naszym pracownikom oferujemy umowę o pracę i szeroki pakiet benefitów:

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych:
  • Dzięki niemu skorzystacie z dofinansowania do wypoczynku indywidualnego oraz kolonii i obozów dla dzieci, pożyczek mieszkaniowych na remont lub zakup domu i mieszkania, wyjść do kina i teatru oraz  z obiektów sportowych.
  • Ubezpieczenie na życie i NW (PZU) opłacane przez pracodawcę
  • Kartę rodzinną PKL pass dla pracowników i najbliższej rodziny
  • Zniżki w ośrodkach PKL
Dołącz do zespołu Polskich Kolei Linowych i rozwijaj swoje pasje w firmie będącej liderem branży turystycznej w Polsce.

 

Grupa PKL i PFR tworząc inwestycję w Solinie, zadbała o każdy detal. Powstający ośrodek będzie nowoczesny, a turyści odwiedzający to miejsce będą mogli już latem tego roku spędzić bardzo wyjątkowo swój wolny czas. PKL przygotowały całodzienne atrakcje, z których będą mogły skorzystać zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby dorosłe. Nowa atrakcja dla turystów będzie stanowić niezapomnianą rozrywkę, zaś dla mieszkańców Soliny, Bieszczad, a nawet całego Podkarpacia jest szansą na rozwój zawodowy i pracę w firmie posiadającej ponad 85 lat tradycji funkcjonowania w głównych i wyjątkowych lokalizacjach turystycznych w Polsce.  

- Gmina angażując się w projekt budowy nowej atrakcji turystycznej w Bieszczadach stawiała sobie za cel nie tylko rozwój lokalnej oferty turystycznej, ale także utworzenie nowych miejsc pracy w Solinie. Dla mnie jako wójta ważne jest to, aby zatrzymać ludzi młodych na miejscu w naszej gminie, żeby nie musieli wyjeżdzać za granicę do pracy. Inwestycja Polskich Kolei Linowych oraz Grupy PFR jest szansą dla mieszkańców naszego regionu na znalezienie zatrudnienia w firmie, która jest liderem branży turystycznej w Polsce.

- mówi Adam Piątkowski, Wójt Gminy Solina.

 

W powstającym w Solinie ośrodku turystycznym znajdzie zatrudnienie nawet ponad 100 osób w różnych obszarach: technicznym, obsługi handlowej, gastronomii, oraz artystycznej - animatorzy, obsługa parku tematycznego, jak i wielu innych specjalistów.
Obecnie Grupa PKL prowadzi rekrutację do ośrodka w Solinie na stanowiska: SPRAWDŹ TUTAJ. Szczegóły naborów i ogłoszenia rekrutacyjne dostępne są na stronie PKL


Polskie Koleje Linowe (PKL), których właścicielem jest pośrednio fundusz inwestycji infrastrukturalnych, którego częścią portfela inwestycyjnego zarządza Polski Fundusz Rozwoju SA (PFR) to firma z ponad 85-letnią tradycją, całoroczny operator turystyczny prowadzący ośrodki w kluczowych lokalizacjach w Polsce w Tatrach, Beskidach i Pieninach: w Zakopanem na Kasprowym Wierchu, Gubałówce i Butorowym Wierchu, w Krynicy Zdrój na Jaworzynie Krynickiej i Górze Parkowej, w Zawoi na Mosornym Groniu, w Szczawnicy na Palenicy oraz na Górze Żar w Międzybrodziu Żywieckim. Już wkrótce także w Solinie.    

Grupa PKL oferuje całoroczny, kompleksowy zakres usług turystyczno-wypoczynkowych oraz posiada własną bazę noclegową i restauracyjną, jest jednym z największych pracodawców w regionie zatrudniającym ponad 300 osób. Priorytetem PKL jest zrównoważony rozwój, łączący w sobie poszerzanie oferty turystycznej z jednoczesnym zachowaniem dbałości o środowisko naturalne. Spółka została włączona do grona najbardziej rozpoznawalnych i godnych polecenia marek regionu, które posługują się znakiem „Made in Małopolska” w ramach projektu realizowanego przez województwo małopolskie.

Polski Fundusz Rozwoju (PFR) to grupa finansowa oferująca instrumenty służące rozwojowi przedsiębiorstw, samorządów oraz osób prywatnych, inwestująca w zrównoważony rozwój społeczny i gospodarczy kraju. Naszymi priorytetami są: inwestycje infrastrukturalne, innowacje, rozwój przedsiębiorczości, eksport i ekspansja zagraniczna polskich przedsiębiorstw, wsparcie samorządów oraz realizacja programu Pracowniczych Planów Kapitałowych. Realizujemy Tarczę Finansową PFR – program, w ramach którego od kwietnia 2020 r. przekazaliśmy w ramach pomocy w walce ze skutkami pandemii 68 mld zł dla 370 tys. firm.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy