Reklama

NASZ PATRONAT : Dni Leska 2019 w nowej formule. Festiwal różnorodności!

Opublikowano:
Autor:

NASZ PATRONAT : Dni Leska 2019 w nowej formule. Festiwal różnorodności!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Każdy znajdzie coś dla siebie podczas tegorocznych Dni Leska. Różnorodność form, treści oraz muzyki zapewnił w tym roku mieszkańcom Leska i przyjezdnym gościom Burmistrz Adam Snarski.

Pod hasłem „Przestrzenie wyobraźni” odbywać się będą tegoroczne Dni Leska, na które zaprasza Burmistrz Adam Snarski. Po raz pierwszy w historii wydarzenia z nimi związane będą toczyły się cały miesiąc maj. Program został tak skonstruowany, aby każdy mieszkaniec oraz turysta znalazł coś dla siebie. Nikt w tym czasie nie powinien narzekać na nudę. 

Już 1 maja otwarta zostanie Galeria Sztuki Synagoga. We wnętrzach jednej z największych atrakcji turystycznych regionu będziemy mogli podziwiać dzieła bieszczadzkich twórców, a zwiedzaniu towarzyszyć nam będzie muzyka klezmerska. 
Ponieważ Bieszczady to miejsce, w którym znajduje się chyba najwięcej artystów na 1 km2 w skali kraju, spotkań ze sztuką będzie co niemiara. Lesko w tym czasie stanie się prawdziwym miastem kultury.
Organizatorzy przygotowali warsztaty i spektakle teatralne jakich jeszcze u nas nie było. Prawdziwą perłą będzie występ jednego z najlepszych w Europie teatrów „żywych rzeźb”Teatr „Carnaval” Odessa.

25 maja aktorów teatru będzie można spotkać w różnych przestrzeniach miasta, a finałem będzie przygotowany przez nich spektakl „Noc w muzeum” rozegrany wśród zabytkowych drzew parku miejskiego. 
Dobra zabawa to jednak nie tylko teatr. To także muzyka, przy której każdy chce się bawić. Dlatego też do wyboru będziemy mieli koncerty disco i rock. Na scenie, ale i poza nią spotkamy takie zespoły jak „Fanatic” , „Megustar” czy „The Endless River”. Nie zabraknie też wydarzeń sportowych, skierowanych również do osób niepełnosprawnych


Cały program przedstawiamy na plakacie. 
Serdecznie zapraszamy! 


PATRONAT MEDIALNY: 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE