Reklama

Misja [email protected] – bezpłatne szkolenia na terenie gminy Sanok

Opublikowano: pon, 6 maj 2019 14:13
Autor:

Misja S@nok – bezpłatne szkolenia na terenie gminy Sanok - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 1 maja można zgłaszać swój udział w szkoleniach skierowanych do osób od 25 roku życia. Zajęcia będą prowadzone na terenie gminy Sanok w godzinach popołudniowych i w weekendy.

W programie znajduje się siedem bloków tematycznych poświęconych tworzeniu strony internetowej, działaniom w sieciach społecznościowych, bezpieczeństwu finansów i transakcji w sieci oraz prowadzeniu biznesu on-line. W ofercie znajdują się również szkolenia skierowaną do rodziców, rolników oraz osób, które chcą legalnie korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych i wykorzystywać je do nauki lub własnej twórczości.

 

W szkoleniach mogą wziąć również udział osoby zamieszkujące poza gminą Sanok.

Zapisy prowadzimy w trybie ciągłym w Urzędzie Gminy Sanok (pok. 511, tel. 13 465 65 80) oraz w Szkole Podstawowej w Trepczy (tel. 13 464 45 51).

Zachęcamy do zapoznania się ze scenariuszami zajęć prowadzonych w ramach projektu “Misja [email protected] – rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Sanok”. Scenariusze dostępne są na stronie https://gminasanok.pl/scenariusze-zajec/

 

 

 

PROJEKT „E-MISJA – ROZWÓJ KOMPETENCJI CYFROWYCH MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO I PODKARPACKIEGO” JEST REALIZOWANY W RAMACH PROJEKTU OPERACYJNEGO POLSKA CYFROWA NA LATA 2014- 2020, OŚ PRIORYTETOWA NR 3 „CYFROWE KOMPETENCJE SPOŁECZEŃSTWA”DZIAŁANIE NR 3.1 „DZIAŁANIA SZKOLENIOWE NA RZECZ ROZWOJU KOMPETENCJI CYFROWYCH”

 

Pliki do pobrania

 

 

Źródło: gminasanok

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE