Reklama

TYM ŻYŁ SANOK W 2022: Marcin Zieliński rozmodlił sanocki Rynek. Wznoszę w górę swoje ręce uwielbiając imię Twe [ZDJĘCIA+WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj (25 czerwca) o godz. 19:00 rozpoczęło się spotkanie modlitewne na sanockim rynku. Na zaproszenie Ojców Franciszkanów do Sanoka przyjechał polski ewangelizator, charyzmatyk, autor książek o tematyce katolickiej - Marcin Zieliński.

Pięknie, że jesteśmy, że jesteście tutaj. Spróbujemy wspólnie dzisiaj przeżyć wieczór z Nim, z naszym Panem z Jezusem Chrystusem. Spróbujemy go uwielbić poprzez to wszystko, co się będzie działo. Otwórzmy nasze serca i stańmy w takiej postawie naszej wiary, że on będzie tutaj tez dużo dawał, że każdego widzi tutaj bardzo osobiście. 

- przywitał zgromadzonych o. Bartosz Pawłowski – gwardian i proboszcz Parafii Franciszkanów. 

Na spotkanie przybyły tłumy wiernych. Wszystkie miejsca siedzące zapełniły się błyskawicznie. Wszyscy zgromadzeni wyczekiwali gościa specjalnego, który miał poprowadzić spotkanie z Panem, Marcina Zielińskiego. 

Marcin Zieliński o sobie samym:

Moje życie wyglądało całkiem normalnie. Szkoła, znajomi, wiele zajęć, ale też pasji - piłka nożna, której poświęcałem każdą wolną chwilę. Jeden wieczór, który nie miał różnić się od poprzednich – sprawił, że powiedziałem Bogu TAK. On przyszedł do mojego życia i całkowicie je zmienił. 

Wszystko nabrało nowego sensu, gdy pewnej majowej nocy, zupełnie niespodziewanie doświadczyłem spotkania z miłością, której na imię Jezus. To co wydarzyło się bardzo niepozornie w jednej ze skierniewickich parafii, zaczęło coraz bardziej przemieniać moje życie i co za tym idzie, życia innych.

Dziś obserwuję, jak Bóg uzdrawia chorych, uwalnia, wychodzi naprzeciw z zaproszeniem do osobistego spotkania z Nim. Przywilejem było odwiedzić już kilkanaście krajów, aby świadczyć o Jego miłości do każdego człowieka. Ten fragment z Dziejów Apostolskich najlepiej to opisuje: „Ale gdy Duch Święty zstąpi na was, otrzymacie Jego moc i będziecie moimi świadkami w Jerozolimie i w całej Judei, i w Samarii, i aż po krańce ziemi.” (Dz 1, 8)

Może nie wiesz o czym piszę i jesteś tu pierwszy raz? Może to zupełnie nie Twój klimat? Może jesteś niewierzący, a może po prostu nigdy nie miałeś okazji usłyszeć o tym, że z Bogiem można żyć inaczej -  mieć relację, przyjaźnić się! Jak dziś wygląda moje życie?


Na płycie Rynku pojawili się ludzie, którzy jak twierdzili modlili się przeciwko zgromadzeniu Franciszkanów. Trzymali 3 transparenty, a w ręku mieli różańce. Na nasze pytanie czy chcą skomentować to co robią, dlaczego protestują, odpowiedzieli, że wszystko już zawarte było w petycji do biskupa Szala (MATERIAŁ PONIŻEJ).

 

Spotkanie rozpoczęły piosenki religijne, które uduchowiły zgromadzonych i otworzyły na słowo Boże. Później wyszedł na scenę zapowiadany gość - Marcin Zieliński. Poprowadził modlitewne zawierzenie się Bogu i modlił się wraz ze zgromadzonymi o uzdrowienie ich dusz i ciała. 

Wszyscy zgromadzeni przyznali zgodnie, że Sanok jeszcze nigdy nie był tak rozmodlony i połączony wspólną wiarą i przebaczeniem. 


Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo ze spotkania oraz galerii zdjęć. Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy