Reklama

Liderzy Prawa i Sprawiedliwości na modlitwach w Strachocinie [VIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Liderzy Prawa i Sprawiedliwości na modlitwach w Strachocinie [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nabożeństwo za Ojczyznę w Strachocinie w powiecie sanockim zgromadziło w kościelnych ławach tuzy obozu Zjednoczonej Prawicy. Nie mogło zabraknąć Jarosława Kaczyńskiego, Antoniego Macierewicza, Joachima Brudzińskiego. Politycy PiS-u spotkali się "oko w oko" z przeciwnikami swoich rządów.

W Strachocinie, miejscu urodzenia świętego, znajduje się sanktuarium św. Andrzeja Boboli. I to właśnie tam pielgrzymowali politycy obozu władzy. Jak zaznaczył szef Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Sobolewski, "była to prywatna wizyta" prezesa Kaczyńskiego. Prezes PiS często odwiedza sanktuarium św. Andrzeja Boboli. W tym roku był w Strachocinie choćby między pierwszą a druga turą wyborów prezydenckich.

W kościelnych ławach można było dostrzec całą elitę krajowego i podkarpackiego PiS-u. Byli: minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, wicemarszałek Senatu Marek Pęk, minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, poseł Antoni Macierewicz i europoseł Joachim Brudziński. Nie mogło zabraknąć posłów z regionu: Kazimierza Gołojucha, Jana Warzechy, Teresy Pamuły oraz wojewody podkarpackiej Ewa Leniart i marszałka województwa podkarpackiego Władysława Ortyla.


Czytaj także:


 

Nie było jednak "kolorowo", bo na polityków PiS-u czekali także wspierający rolników działacze podkarpackiej Konfederacji i Ruchu Narodowego. Poniżej transparent, który powitał rządzących.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE