Reklama

KRONIKA POLICYJNA: Złodzieje nie odpuszczają

Opublikowano:
Autor:

KRONIKA POLICYJNA: Złodzieje nie odpuszczają - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Właściciele sklepów nie mogą spać spokojnie, bo złodzieje nadal grasują:

Nie pokonał drzwi

W Pobiednie 13 listopada złodziej włamał się do sklepu spożywczego. Próbował pokonać zabezpieczenie drzwi prowadzących na zaplecze do magazynu. Drzwi ostatecznie zostały uszkodzone przy zamku, ale włamywacz nie dostał się do środka.

Nieudane próby

W Mokrem 14 listopada 43-letni mężczyzna zawiadomił, że po otworzeniu sklepu zauważył uszkodzenie drzwi oraz ślady włamania. Sprawca usiłował dostać się do wnętrza budynku, jednak mu się to nie udało. Straty oszacowano na około 500 złotych.

Na ulicy Przemyskiej w Bykowcach 18 listopada złodziej bezskutecznie usiłował włamać się do sklepu. Straty uszkodzeń szacuje się na 400 zł.

Złodzieje fajek

W Morochowie 14 listopada złodzieje wybili szybę w oknie i włamali się do sklepu spożywczego. Z wnętrza ukradli około 150 paczek papierosów o wartości około 2 000 złotych.

Kolizja z promilami

Na ulicy Krakowskiej w Sanoku 14 listopada policjanci podczas czynności związanych z kolizją drogową ujawnili, że sprawca zdarzenia 55-letni mieszkaniec powiatu sanockiego prowadził pojazd marki Volkswagen w stanie nietrzeźwości. I badanie wykazało 0.98 mg/l , II - 1.15 mg/l, zaś III - 1.08 mg/l

Fałszywe dokumenty

W Woli Michowej 15 listopada funkcjonariusze Straży Granicznej w Sanoku w trakcie kontroli drogowej samochodu osobowego ujawnili, że kierowca pojazdu, obywatel Rumunii posługuje się podrobionym dokumentem polisy ubezpieczeniowej OC. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, gdzie przeprowadzono dalsze czynności w obecności tłumacza.

Nieupoważniona płatność

Na ulicy Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 15 listopada nieznany sprawca po uzyskaniu w nieustalony sposób danych karty płatniczej, należącej do 44-letniej kobiety zapłacił 706 złotych w serwisie internetowym bez jej wiedzy i zgody.

Pokaźny łup

W Bukowsku 15 listopada nieznany sprawca włamał się do budynku stacji paliw. Złodziej przy użyciu nieznanego narzędzia pokonał zabezpieczenia techniczne i dostał się do wnętrza, skąd zabrał saszetkę z zawartością 1500 zł, otwarte opakowanie kawy oraz opakowanie 5 l oleju silnikowego o wartości 65 zł. Następnie po wejściu do kolejnego pomieszczenia zabrał sześć sztuk butli gazowych o wadze 11 kg o wartości 960 zł. Łączna wartość strat została oszacowana na około 2525 zł.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE