Reklama

Kosztowna siłownia

Opublikowano:
Autor:

Kosztowna siłownia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na ostatniej sesji radni miasta i gminy Lesko dyskutowali w sprawie zmian budżetowych. Tematem sporu okazała się siłownia zewnętrzna.

Jeden z radnych zwrócił uwagę na kwotę, którą na ten cel chce przeznaczyć miasto. Do wykorzystania będzie aż trzydzieści dwa tysiące złotych. Radny zwrócił uwagę za zły stan dróg w niektórych sołectwach i brak oświetlenia.

– Teraz robi się szybko zmierzch i tam, gdzie nie ma oświetlenia, jest ciemno – mówił. – Czy jest sens wspólne pieniądze gminy i mieszkańców wydawać na fanaberie w postaci siłowni zewnętrznej? Pozwoliłem sobie nawet sprawdzić, ile kosztuje jedno urządzenie. Okazuje się, że jest to wydatek rzędu 2 - 2,5 tysięcy złotych.

Łącznie siłownia ma liczyć sześć urządzeń. Niektóre z nich są podwójne. Radny dodał, że sprawę przedyskutowano na wcześniejszej komisji. Zwrócił uwagę, że jeśli większość urządzeń byłaby pojedyncza, wtedy istniałaby możliwość podwojenia ich ilości. Pytał także, czy w zbliżającym się sezonie zimowym będzie aż tylu chętnych do korzystania z siłowni. Termin realizacji inwestycji wyznaczono na przełom listopada i grudnia.

Więcej w 44 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE