Reklama

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży „Bezpieczne Wakacje"

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży „Bezpieczne Wakacje" - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości „Bezpieczne Wakacje" to konkurs organizowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie wraz z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie. Tegoroczna edycja rozpoczęła się 10 sierpnia. Do 8 października 2021 r. można nadsyłać prace w konkursie prac plastycznych dla dzieci i młodzieży, a także w konkursie na profilaktyczny spot filmowy.

Przypominamy, że organizatorzy konkursu "Bezpieczne Wakacje” do 8 października 2021 r.,  czekają na zgłoszenia i prace w dwóch konkursach - prac plastycznych dla dzieci i młodzieży, a także w konkursie na profilaktyczny spot filmowy. Jego celem jest edukowanie i uwrażliwienie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych. Dlatego tematyka prac konkursowych powinna dotyczyć szeroko rozumianego bezpiecznego zachowania w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu młodego pokolenia.

 

Prace konkursowe powinny poruszać tematykę:

    • agresja i przemoc, w tym przemoc w sieci i przemoc rówieśnicza

    • uzależnienia (narkomania, alkoholizm, nikotynizm, używanie papierosów elektronicznych)

 

Prace na konkurs prac plastycznych, można przesyłać do 8 października 2021 r. do właściwego ze względu na miejsce zamieszkania lub pobytu uczestników konkursu Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej lub Powiatowej Policji z terenu województwa podkarpackiego ( w przypadku powiatu sanockiego do Wydziału Prewencji KPP w Sanoku, na adres: ul. Witkiewicza 3, 38-500 Sanok).

 

Wojewódzki konkurs na profilaktyczny na spot filmowy, skierowany jest do uczniów szkół podstawowych w wieku 10-15 lat. Celem konkursu jest popularyzowanie bezpiecznego zachowania, ograniczanie przestępczości i demoralizacji dzieci oraz młodzieży. Konkurs ma także edukować i uwrażliwiać na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtować umiejętności i nawyki wyboru bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

Prace należy przesłać do 8 października 2021 r. do Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie na adres: ul. Dąbrowskiego 30, 35-036 Rzeszów.

 

Wszelkie pytania dotyczące konkursu można kierować na adresy e-mail: alina.pieniazek@rz.policja.gov.pl lub jerzy.ossolinski@rz.policja.gov.pl. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy