Reklama

Pożegnanie komendanta leskiej policji Jacka Pączka [ZDJECIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Komisarz Jacek Pączek, Komendant Powiatowy Policji w Lesku, po 30 latach służby przeszedł na emeryturę. Pracę leskich policjantów nadzorował od listopada 2016 roku. Wczoraj odbyło się jego uroczyste pożegnanie.

Komisarz Jackek Pączek pożegnał się z policyjnym mundurem. Nadinspektor Henryk Moskwa, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie podziękował mu za długoletnią służbę.


Czytaj także: Mobbing w strukturach leskiej policji - interwencja poselska


Wczoraj, za profesjonalizm, pełną zaangażowania pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców i gości powiatu leskiego podziękowania złożył starosta, Andrzej Olesiuk. Również życzenia i podziękowania przekazała kadra kierownicza, policjanci i pracownicy cywilni leskiej komendy.

Kom. Jacek Pączek służbę w Policji rozpoczął w grudniu 1990 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej w Szczytnie oraz Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Przemyślu. Od początku swojej zawodowej kariery związany był z leską komendą Policji. Początkowo kilkanaście lat pracował w Ogniwie Ruchu Drogowego, później został jego kierownikiem. Następnie pełnił funkcję zastępcy, a później samego Naczelnika Wydziału Prewencji i RD KPP w Lesku. Od sierpnia 2016 roku pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Lesku, na którego urząd został powołany w listopadzie tego samego roku.

Na emeryturze kom. Jacek Pączek zamierza poświęcić się swoim pasjom, między innymi podróżom i wędkarstwu.

Komendant wojewódzki powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Lesku podinsp. Grzegorzowi Koczera, dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy