Reklama

Inwestycja dla mieszkańców, leśników i przedsiębiorców. Przebudowano drogę w powiecie brzozowskim

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Anna Nosal-Wójciak

Inwestycja dla mieszkańców, leśników i przedsiębiorców. Przebudowano drogę w powiecie brzozowskim  - Zdjęcie główne

foto Anna Nosal-Wójciak

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W powiecie brzozowskim przebudowano drogę, która stanowi korzystać dla mieszkańców, leśników i przedsiębiorców. To efekt współpracy pomiędzy starostwem w Brzozowie i Nadleśnictwem Dynów.

W ramach współpracy pomiędzy starostwem powiatowym w Brzozowie i Nadleśnictwem Dynów przebudowano drogę powiatową przebiegającą przez miejscowość Huta Poręby. W ramach pierwszego etapu zadania poszerzono drogę, wykonano nową podbudowę oraz nową nawierzchnię asfaltową, a także utwardzono pobocza. Łączny koszt wyniósł 366,5 tysiąca złotych.

Inwestorem wiodącym był Powiat Brzozowski, a udział nadleśnictwa to 120 tysięcy złotych,  co stanowi niemal jedną trzecią środków przeznaczonych na ten cel.

Partycypacja Lasów Państwowych w kosztach przebudów i remontów dróg publicznych ma szereg zalet. Bardzo często lokalne drogi są wykorzystywane nie tylko przez mieszkańców, ale również przez firmy przewozowe zajmujące się transportem drewna, co ma niebagatelne znaczenie dla rozwoju gospodarczego regionu.

Tak jest w przypadku drogi w Hucie Poręby – to współpraca korzystna dla wszystkich: mieszkańców, leśników i przedsiębiorców.

/RDLP Krosno/

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy