Reklama

FINAŁ WOŚP w Sanoku. W piątek pierwsze WOŚP-owe wydarzenie!

Opublikowano:
Autor:

FINAŁ WOŚP w Sanoku. W piątek pierwsze WOŚP-owe wydarzenie!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Orkiestrowa Aukcja Prac Plastycznych Powstałych W Kreatywni już w najbliższy piątek (21 grudnia) zainauguruje tegoroczny Finał WOŚP w Sanoku.

Pomysłodawczynią wydarzenia jest Kasia Długosz-Dusznik, założycielka i właścicielka Kreatywni - Pracowni Kreatywności w Sanoku.

Licytowane będą prace malarskie i rysunkowe wykonane przez dzieci. Ręcznie malowane przez dzieci i dorosłych butelki oraz oryginalne prace wykonane na płótnie w technice kolażu (textil Art)

Wszystkie prace powstały na zajęciach w Kreatywni.

- Zamiast kupować kolejną zabawkę, kup pod choinkę pracę plastyczną i wesprzyj tym samym Bieszczadzki Oddział WOŚP. Liczy się każda kwota, nawet ta drobna. Nauczmy dzieci, że warto pomagać innym - mówi Kasia.

Kreatywnia mieści się w Sanoku przy ulicy Kościuszki 58. Aukcja ruszy o godzinie 17 i potrwa do godz. 20. Licytacje poprowadzi Kuba Osika.

Zebrane pieniądze zasilą Fundację WOŚP.

27 finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste” i dedykowane będzie najmłodszym. Orkiestra zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE