Reklama

Finał akcji honorowego krwiodawstwa w Olszanicy. W przedsięwzięcie włączyli się mundurowi i urzędnicy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Ośrodek Doskonalenia Kadr Służby Więziennej w Olszanicy

Finał akcji honorowego krwiodawstwa w Olszanicy. W przedsięwzięcie włączyli się mundurowi i urzędnicy - Zdjęcie główne

foto Ośrodek Doskonalenia Kadr Służby Więziennej w Olszanicy

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W miniony wtorek odbył się finał ogólnopolskiej akcji honorowego krwiodawstwa „Służymy pomocą – mamy to we krwi”. Wydarzenie zorganizował działający w Służbie Więziennej zespół ds. Popularyzacji Honorowego Krwiodawstwa. Do pomocy włączyli się również funkcjonariusze policji, straży pożarnej czy pracownicy urzędu gminy w Olszanicy.

W ramach przedsięwzięcia, które rozpoczęło się 8 stycznia bieżącego roku, za pośrednictwem Ośrodka Doskonalenia Kadr Służby Więziennej w Olszanicy krew oddało blisko 60 osób. Połowa zdecydowała się to zrobić podczas finału akcji, której organizatorem był działający na jego terenie klub HDK Legion. 7 marca poza funkcjonariuszami i pracownikami ośrodka, krew oddawali między innymi funkcjonariusze policji, straży pożarnej i granicznej, strażacy ochotnicy oraz pracownicy miejscowego urzędu gminy. 

Jestem wdzięczny wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą akcję honorowego krwiodawstwa. Jak mówił Jan Paweł II człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi, a krew jest najcenniejszym darem

– mówił podczas akcji ppłk Adam Nieznański, komendant ośrodka.

Ośrodek Doskonalenia Kadr Służby Więziennej podkreśla, że wielkie słowa uznania należy również skierować do wójta gminy Olszanicy oraz piekarni Szelc w Lesku, którzy wspomogli finał akcji honorowego krwiodawstwa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy