Ekoball Stal Sanok wygrywa w Przeworsku

Wiadomości Ekoball Stal Sanok wygrywa 1-0 w Przeworsku na rozpoczęcie XX kolejki rozgrywek IV ligi, grupy podkarpackiej

IV liga piłki nożnej, grupa podkarpacka, XX kolejka: Orzeł Przeworsk - Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 0-1 (0-0)
Bramka: Krystian Kalemba - 68'.

Ekoball: Piotr Krzanowski, Szymon Słysz, Piotr Lorenc, Karol Adamiak, Konrad Kaczmarski, Łukasz Tabisz, Krystian Jaklik, Kamil Jakubowski, Jakub Ząbkiewicz (Kamil Adamiak 70'), Damian Niemczyk (Dawid Posadzki 81') , Krystian Kalemba (Filip Pielech 88').

Pierwsza odsłona pod dyktando Ekoballu, jednak nie udaje się wykorzystać żadnej ze stworzonych sytuacji. Orzeł stwarza jedną sytuację, gdy po strzale jednego z zawodników gospodarzy piłka ląduje na poprzeczce. Druga połowa to przewaga sanoczan, którzy w końcu dopinają swego i znajdują drogę do siatki Orła. W 68 minucie bramkę strzela Krystian Kalemba, wykorzystując celne dośrodkowanie Konrada Kaczmarskiego. Kolejne bardzo dogodne okazje mieli Kalemba i Słysz.

W 82 minucie za faul na Kalembie sędzia podyktował rzut karny, jednak Kamil Jakubowski nie potrafi zamienić go na bramkę. Sanoczanie wygrywają czwarty kolejny mecz w rozgrywkach i po 20 kolejkach mają na koncie 30 punktów, na co złożyło się osiem zwycięstw, a także po sześć remisów i porażek. W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej Ekoball podejmie w środę, 11 listopada Koronę Rzeszów.