reklama

Nowy żłobek w Czerteżu nabiera kształtów. Prace wykończeniowe i pierwsze dostawy mebli

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Nowy żłobek w Czerteżu nabiera kształtów. Prace wykończeniowe i pierwsze dostawy mebli - Zdjęcie główne
Autor: Gmina Sanok | Opis: Równolegle z działaniami wewnątrz budynku, ciężki sprzęt i ekipy budowlane pracują na zewnątrz
Zobacz
galerię
13
zdjęć

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościBudowa Gminnego Żłobka w Czerteżu wkroczyła w decydującą, zaawansowaną fazę. Ekipy budowlane prowadzą równolegle intensywne roboty wewnątrz budynku oraz wokół obiektu, a na miejsce docierają już pierwsze transporty z wyposażeniem. Nowoczesna placówka skróci kolejkę po opiekę nad najmłodszymi dziećmi w gminie Sanok i zapewni im najwyższy standard bezpieczeństwa.
reklama

Wykończenie wnętrz i montaż instalacji w budynku żłobka

Prace budowlane w Czerteżu nabrały bardzo dużego tempa, a zakres realizowanych zadań systematycznie się powiększa. Wewnątrz nowego obiektu trwają obecnie zaawansowane roboty wykończeniowe oraz instalacyjne. Specjaliści montują kluczowe elementy instalacji wewnętrznych oraz stałego wyposażenia, które krok po kroku nadają pomieszczeniom docelową funkcjonalność.

Co ważne dla rodziców oczekujących na otwarcie placówki, do budynku realizowane są już sukcesywne dostawy. Na miejsce docierają meble, sprzęty oraz pozostałe wyposażenie niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania żłobka. Wnętrza są projektowane tak, aby zagwarantować dzieciom komfortowe oraz przyjazne warunki do wszechstronnego rozwoju.

reklama

Prace wokół obiektu. Zagospodarowanie terenu w Czerteżu

Równolegle z działaniami wewnątrz budynku, ciężki sprzęt i ekipy budowlane pracują na zewnątrz. Front robót obejmuje w tym momencie estetyczne wykończenie elewacji oraz przygotowanie infrastruktury towarzyszącej wokół żłobka.

Trwa profilowanie i zagospodarowanie terenu przyległego do obiektu. Prace te mają na celu stworzenie bezpiecznego, nowoczesnego otoczenia, które w niedalekiej przyszłości posłuży maluchom do rekreacji na świeżym powietrzu.

Samorząd zapowiada, że szczegółowe informacje o kolejnych postępach na placu budowy oraz oficjalnym terminie uruchomienia nowej placówki opiekuńczej będą przekazywane mieszkańcom na bieżąco.

reklama
reklama
WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo