Reklama

Czy Ewa Chodakowska kupi Sosenki i czołgowisko?

Opublikowano:
Autor:

Czy Ewa Chodakowska kupi Sosenki i czołgowisko?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nasi czytelnicy w ubiegłym tygodniu widzieli w okolicy czołgowiska i Sosenek Ewę Chodakowską. czyżby była zainteresowana inwestycją w Sanoku?

Z nieoficjalnych informacji, do których udało nam się dotrzeć, wynika jasno, że popularna trenerka milionów Polek, a zarazem rodowita sanoczanka przymierza się do kupna wystawionego nie dawno na sprzedaż kompleksu Sosenki oraz działki na czołgowisku.
Gratulujemy pomysłu i trzymamy kciuki, aby ta transakcja się powiodła!

***

Ewa Chodakowska-Kavoukis (ur. 24 lutego 1982 w Sanoku) – polska trenerka fitness, trenerka personalna, specjalizująca się w treningu funkcjonalnym i HIIT (ang. High Intensity Interval Training), a także blogerka, prezenterka telewizyjna i osobowość medialna. Ma dwie siostry oraz brata. Pochodzi z Sanoka, gdzie kształciła się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej. Absolwentka Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens.

Odkryła fitness podczas pobytu w Grecji, gdzie poznała trenera personalnego Lefterisa Kavoukisa. Po powrocie do Polski prowadziła blogi propagujące fitness w programach śniadaniowych: Pytanie na śniadanie (TVP2) oraz w Dzień dobry TVN. Dziennikarze programu Uwaga! W TVN uznali ją za „polską królową fitnessu”. „Gazeta Wyborcza” umieściła ją w 2015 w rankingu 50 najbardziej wpływowych Polek, na 3. miejscu w kategorii "Show Business, Styl Życia, Sport".

Wydała osiemnaście DVD z programami treningowymi. Ma na swoim koncie rekord Guinnessa w największym otwartym treningu fitness i cykliczne warsztaty fitness Be Active Tour. Prowadziła program telewizyjny Be Active. Ewa Chodakowska w stacji Kuchnia+.

Od 2015 jest redaktorką naczelną miesięcznika „Be Active. Dietetyka & Fitness”.

W 2017 założyła platformę VOD BeActive TV, na której wszystkie programy treningowe dostępne na DVD, można odtwarzać online.

Była jurorką w show tanecznym Telewizji Polskiej Dance Dance Dance (2019).  9 września 2013 w Sanoku zawarła związek małżeński z Lefterisem Kavoukisem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE