Reklama

Człowiek Roku 2016

Opublikowano:
Autor:

Człowiek Roku 2016 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed nami kolejny plebiscyt, tym razem na Człowieka Roku 2016 Tygodnika Korso Gazety Sanockiej. Wybieramy mieszkańców powiatu sanockiego, leskiego i bieszczadzkiego, którzy w szczególny sposób zasłużyli się dla naszego regionu.

Szukamy ludzi, którzy są wyjątkowi pod każdym względem. W swoich działaniach przekraczają granice. Są nietuzinkowi. Wyróżniają się osobowością, szlachetnymi czynami i silnym charakterem... Angażują się społecznie, podejmują ważne działania gospodarcze lub kulturalne dla naszego regionu. Mieszkają lub działają w powiecie sanockim, leskim lub bieszczadzkim.

Czekamy na Państwa nominacje. Swoje propozycje można zgłaszać na kuponie zamieszczonym w Korso Gazecie Sanockiej lub mailem na adres: sabina.tworek@gazetasanocka.com.pl.

Wycięty i uzupełniony kupon do nominacji należy dostarczyć do naszej redakcji mieszczącej się przy ulicy 3-go maja 23 w Sanoku osobiście lub listownie do 27 stycznia 2017 roku do godziny 16.00. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko kandydata, krótkie uzasadnienie swojej decyzji, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, adres i numer telefonu. Zgłoszenia niepełne nie będą brane pod uwagę.

Sylwetki kandydatów zgłoszonych przez czytelników będziemy od lutego na bieżąco publikować na łamach tygodnika Korso Gazety Sanockiej. Wtedy też rozpoczniemy głosowanie. Natomiast uroczyste rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi 11 czerwca 2017 roku w czasie V Wielkiego Pikniku Rodzinnego organizowanego w skansenie przez Fundację Czas Nadziei.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE