Reklama

Budowa II etapu obwodnicy Sanoka. GDKiA odpowiada radnym w sprawie kłopotliwego odcinka w Zahutyniu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Budowa II etapu obwodnicy Sanoka. GDKiA odpowiada radnym w sprawie kłopotliwego odcinka w Zahutyniu - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie skierowała do Rady Powiatu Sanockiego pismo dotyczące planu budowy II etapu obwodnicy Sanoka.

Pismo ma związek z apelem wystosowanym do GDKiA 27 października br., w którym radni  poparli stanowisko mieszkańców Zahutynia w sprawie zmiany przebiegu II etapu obwodnicy Sanoka i przywrócenia pierwotnej koncepcji realizacji inwestycji w ramach istniejącego pasa drogowego.

 

W piśmie Wiesław Sowa, zastępca dyrektora GDKiA tłumaczy, że z uwagi na liczne protesty społeczne w zakresie proponowanych rozwiązań na pierwszym jej kilometrze, Oddział GDKiA w Rzeszowie podjął działania zmierzające do zawarcia z firmą SWECO Polska Sp. zo.o. aneksu do umowy, celem sporządzenia dodatkowego wariantu na problemowy odcinek drogi.

W najbliższym czasie projektant ma przeanalizować możliwość wprowadzenia zmian wnioskowanych przez stronę społeczną w dostosowaniu do wymagań decyzji Regionalnego Dyrektora Środowiska w Rzeszowie.

Pojawiło się zatem światełko w tunelu, że prośby mieszkańców Zahutynia zostaną wysłuchane.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy