Reklama

BIESZCZADY: Kolizje z udziałem motocyklistów

Opublikowano:
Autor:

BIESZCZADY: Kolizje z udziałem motocyklistów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj na terenie powiatu bieszczadzkiego doszło do trzech zdarzeń z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego - motocyklistów. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne, a zdarzenia zakwalifikowane zostały jako kolizje. Letnia aura sprawia, że motocykliści stanowią coraz liczniejszą grupę na drogach. Do wszystkich uczestników ruchu drogowego apelujemy o rozwagę oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów.

Tylko wczoraj na terenie powiatu bieszczadzkiego doszło do trzech kolizji z udziałem motocyklistów. Dobra pogoda sprzyja częstszym podróżom w tym również motocyklami. Jazda jednośladem wymusza jednak na kierującym maksymalną koncentrację, przewidywanie sytuacji na drodze oraz stosowanie zasady ograniczonego zaufania wobec innych uczestników ruchu.

Podróżowanie motocyklem niewątpliwie jest ogromną przyjemnością, należy jednak brać pod uwagę, że motocyklista poza kaskiem i kombinezonem, nie jest chroniony przez żadne zabezpieczenie pojazdu. Stąd kierujący motocyklami określani są mianem niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Niemniej jednak, bez odpowiedzialnych i świadomych zachować na drodze samych motocyklistów, na nic zdadzą się nasze apele.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE