Reklama

Badania kontrolne pojazdów przed 17. Wyścigiem Górskim PRZĄDKI VALVOLINE

Opublikowano:
Autor:

Badania kontrolne pojazdów przed 17. Wyścigiem Górskim PRZĄDKI VALVOLINE - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości VIVO! Krosno po raz kolejny przygotowało niecodzienną niespodziankę dla miłośników motoryzacji i szybkich aut. Tym razem, na terenie parkingu znajdującego się przed Centrum Handlowym, odbędą się obowiązkowe badania kontrolne samochodów wyścigowych, które wezmą udział w 17. Wyścigu Górskim PRZĄDKI VALVOLINE. Kontrolę pojazdów zaplanowano w dniu 18 września w godz. 13:30-18:30. Organizatorem akcji jest Automobilklub Małopolski Krosno.

Szykuje się nie lada gratkę dla fanów sportów samochodowych. Tym razem na parkingu Centrum Handlowego, w specjalnie przygotowanej strefie, odbędzie się obowiązkowe badanie kontrolne wszystkich samochodów wyścigowych, które wezmą udział w 17. Wyścigu Górskim PRZĄDKI VALVOLINE.
 

 

Badaniu towarzyszyć będzie także prezentacja pojazdów. Dzięki temu pasjonaci motoryzacji będą mieli możliwość zobaczyć z bliska niezwykłe pojazdy, które na co dzień nie są dostępne w przestrzeni publicznej.

- Z nieukrywaną radością gościć będziemy na terenie obiektu samochody wyścigowe, które niemal wprost z naszego Centrum Handlowego wyruszą na trasę 17. Wyścigu Górskiego PRZĄDKI VALVOLINE. Zapraszamy więc wszystkich miłośników motoryzacji do odwiedzenia VIVO! Krosno w piątek, 18 września. Już wtedy będzie można poczuć prawdziwy dreszczyk sportowych emocji – mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Wyścig Górski PRZĄDKI VALVOLINE, organizowany przez Automobilklub Małopolski Krosno, to jedna z najbardziej widowiskowych imprez motoryzacyjnych w Polsce. Od wielu lat cieszy się niebywałą popularnością i ściąga najlepszych zawodników z Polski i zagranicy. Kolejna edycja imprezy będzie zarazem 5. i 6. Rundą Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Słowacji, a także 1. i 2. Rundą Pucharu Południa w Jeździe na Regularność w Wyścigach Górskich. Wyścig odbędzie się w dniach 19-20 września 2020.

 

Szczegóły tegorocznego wyścigu dostępne są na stronie Automobilklubu www.automalop.pl oraz na fanpage www.facebook.com/automalop/.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE