Autor: | Zdjęcie: nadesłane

Wspaniałe sukcesy sanockiej drużyny karate na Ogólnopolskim Turnieju Glass Cup! [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
12
zdjęć

sukcesy sanockiej drużyny karate na Ogólnopolskim Turnieju Glass Cup | foto nadesłane

Sport 13 maja był dniem pełnym radości i triumfu dla sanockiej drużyny karate. W Krośnie odbył się prestiżowy, Ogólnopolski Turniej Glass Cup, który zgromadził 180 zawodników z 16 klubów. Wśród tej mocnej konkurencji, sanoccy karatecy zaprezentowali swoje umiejętności i zdobyli aż 11 medali. Sukcesy te potwierdzają wysoki poziom sportowy i determinację, jakie prezentują ci młodzi zawodnicy.

W trakcie turnieju, sanoccy karatecy wywalczyli sześć złotych medali, jeden srebrny i cztery brązowe, imponując publiczności swoim talentem i hartem ducha. Gabryś Piech zajął pierwsze miejsce w kategorii kata dla roczników 2014-2015, a także zdobył trzecie miejsce w kumite chłopców do 30 kg. Jego wyjątkowy wysiłek zasługuje na najwyższe uznanie.

Tobiasz Gudowski również zapisał się złotymi zgłoskami, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii kata kadetów. Jego precyzja i technika imponowały sędziom i widzom. Zuzia Turzyniecka, nie pozostając w tyle, zdobyła złoto zarówno w kategorii kata kadetek, jak i w kumite powyżej 30 kg. Jej wszechstronność i determinacja przyniosły jej zasłużone zwycięstwo.

Jula Marcinik zdominowała swoją kategorię, zdobywając pierwsze miejsce w kat. Junior młodszy powyżej 55 kg oraz drugie miejsce w konkurencji kata. Jej wszechstronność i siła imponują. Norbert Starejki okazał się niezwyciężonym w kumite junior do 70 kg, zdobywając złoty medal. Jego determinacja i technika nie miały sobie równych.

Młodzi zawodnicy również zaprezentowali swoje umiejętności na najwyższym poziomie. Emilka Stawiarska zadebiutowała na turnieju i zdobyła trzecie miejsce w konkurencji kata dziewcząt 2014-2015, prezentując znakomitą formę. Dominika Kogut również zdobyła brązowy medal w kumite junior młodszy, udowadniając swoje umiejętności i determinację. Izabela Malik zdobyła trzecie miejsce w kumite junior, prezentując znakomitą technikę i siłę.

Również debiutujące na zawodach Viviana Dunaj i Marcela Lorenc zdobyły cenne doświadczenie, startując w układach kata. Ich zaangażowanie i wysiłek zasługują na uznanie. Amelka Jadczyszyn w kata i Wiktoria Wielobób pokazały piękne występy w licznych grupach uczestników, a mimo braku medalu, ich zaangażowanie i determinacja są godne podziwu.

Sukcesy sanockiej drużyny karate na Ogólnopolskim Turnieju Glass Cup cieszą, zarówno zawodników, trenerów, jak i rodziców. To dowód na to, że ci młodzi sportowcy nie tylko osiągają wyniki, ale także prezentują piękno sportu i zdrową rywalizację. Sanok może być dumny z tak wspaniałej reprezentacji. Instruktorzy, którzy poświęcają swój czas i energię na szkolenie tych utalentowanych zawodników, również mają powody do dumy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju za ich zaangażowanie, determinację i osiągnięte wyniki. Sanocka drużyna karate to prawdziwi bohaterowie, którzy inspirują innych swoimi osiągnięciami. Wszystkim młodym karatekom, ich rodzicom i trenerom należą się wielkie brawa za ich ciężką pracę i oddanie sportowi.