Reklama

Każdy może wystartować w 2. Super Sprincie Ziemi Sanockiej!

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Już za tydzień w niedzielę 10 lipca odbędzie się organizowany przez Koło Ziemi Sanockiej przy Automobilklubie Małopolskim Krosno 2. Super Sprint Ziemi Sanockiej, jako impreza towarzysząca Bella Auto Moto Show. Wydarzenie to ma na celu popularyzację motorsportu w Sanoku. Oprócz rywalizacji sportowej będzie można zobaczyć pokazy na motocyklach, quadach oraz wiele innych niespodzianek. Impreza będzie miała charakter pikniku motoryzacyjnego.

Co to jest Super Sprint?

Super Sprint to impreza dla kierowców amatorów o charakterze sportowym, organizowana przez stowarzyszenie, które jest członkiem Polskiego Związku Motorowego. Oznacza to, że w takiej imprezie może wziąć udział niemalże każdy pasjonat motorsportu. Członkowie Koła Ziemi Sanockiej zapraszają zatem każdego pasjonata rajdów czy wyścigów do wzięcia udziału w imprezie.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby wystartować?

Każdy chętny, chcący wziąć udział w 2. Super Sprincie Ziemi Sanockiej, musi spełnić kilka niezbędnych warunków. W Super Sprincie może wziąć udział osoba, która ukończyła 18 lat i posiada prawo jazdy. Wymóg ten nie dotyczy pilota, bowiem tutaj wystarczy jedynie 17 lat.

Samochód, którym przyszli uczestnicy chcą wystartować, musi być w pełni sprawny technicznie, posiadać ważny przegląd techniczny oraz ubezpieczenie OC. Pojazd musi należeć do kierowcy lub kierowca musi posiadać odpowiednie upoważnienie od właściciela samochodu. Przed imprezą każde auto przechodzi zorganizowane przez organizatora Badanie Kontrolne BK-1, więc samochody niespełniające wszystkich wymogów, nie zostaną dopuszczone do uczestnictwa w imprezie. Do wystartowania w 2. Super Sprincie Ziemi Sanockiej wystarczy zupełnie seryjny pojazd. Oczywiście wziąć udział mogą również samochody zmodyfikowane, jednak na pierwszy start auto do jazdy na co dzień, będzie w pełni wystarczające.

Niezbędnym elementem wyposażenia załogi są również kaski. Te muszą posiadać homologację drogową (najczęściej jest to znak homologacji E na metce kasku). Będą to np. kaski motocyklowe. Zalecane jest również posiadanie polisy NNW dla członków załogi. Szczegóły zawarte są w Regulaminie Amatorskich Imprez Samochodowych PZM 2022.

Jak się zgłosić?

Na początek zalecamy zapoznanie się z obowiązującymi regulaminami: regulaminem Amatorskich Imprez Samochodowych 2022, a także regulaminem uzupełniającym imprezy. Znajdziecie w nich wszystkie niezbędne informacje dotyczące bezpieczeństwa, imprezy, organizatorów, ważne daty czy informację gdzie wysłać zgłoszenie. Po zapoznaniu się z wyżej wymienionymi regulaminami można przejść do wypełniania zgłoszenia. Po dokładnym wypełnieniu zgłoszenia przyszła kolej na opłacenie wpisowego. Informację o jego wysokości oraz numerze konta bankowego znajdziemy w regulaminie uzupełniającym imprezy. Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności, zgłoszenie i potwierdzenie opłaty wpisowego należy wysłać do organizatora, na adres e-mail, który, tak jak wcześniej numer konta (jest podany w regulaminie uzupełniającym imprezy).

Gdzie znaleźć niezbędne informacje?

Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie na stronach i social mediach organizatora:

Regulamin oraz formularze zgłoszenia dostępne są pod adresem: http://automalop.pl/2-super-sprint-ziemi-sanockiej/

Zachęcamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku, gdzie publikowane są najważniejsze informacje dotyczące imprezy: 

Masz pytania dotyczące wydarzenia, zastanawiasz się nad zgłoszeniem? Zadzwoń na telefon kontaktowy: 573 400 708, pomożemy Ci się zdecydować i w miarę możliwości pomóc.

Patronat medialny: 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy