Reklama

SANOK: Rodzice! Poznajcie jedyne na Podkarpaciu anglojęzyczne przedszkole montessori!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Lili's Team to Sanockie anglojęzyczne przedszkole Montessori dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Wiemy już, że Twoje dziecko przyszło na świat z wrodzoną radością, zdolnością uczenia się i odkrywania, naszym celem będzie wykorzystanie tego wrodzonego talentu i pokazanie Twojemu malcowi jak przyjemna może być nauka, zapewniając jednocześnie bezpieczne środowisko sprzyjające rozwojowi społecznemu i emocjonalnemu.

KIM JESTEŚMY

Lili's Team to Sanockie anglojęzyczne przedszkole Montessori dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Wiemy już, że Twoje dziecko przyszło na świat z wrodzoną radością, zdolnością uczenia się i odkrywania, naszym celem będzie wykorzystanie tego wrodzonego talentu i pokazanie Twojemu malcowi jak przyjemna może być nauka, zapewniając jednocześnie bezpieczne środowisko sprzyjające rozwojowi społecznemu i emocjonalnemu.

 

Zobacz co robimy na Facebooku


HISTORIA LILI'S TEAM

Pomysł na przedszkole zrodził się wraz ze wkroczeniem naszej córeczki Lili w wiek przedszkolny. Jako rodzice doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeby rozwoju naszego dziecka i pragniemy zapewnić mu jak najlepszy start. Przedszkole jest istotną częścią życia malucha, gdyż to w nim uczy się nawyków, które będą towarzyszyć mu przez całe życie. Świadomi potrzeb naszej Lili wiedzieliśmy, że przede wszystkim chcemy stworzyć kreatywną, bezpieczną i przyjazną przestrzeń dla niej i jak każdy rodzic pragniemy, by świat stał przed nią otworem, rozwiązanie stało się oczywiste, otwieramy anglojęzyczne przedszkole Montessori! Jesteśmy kochającą się rodziną, która w trosce o swoje dziecko, a tym samym o wszystkie dzieci z naszego regionu, stworzymy wykwalifikowany team, który zapewni odpowiedni start, pomoże Twojemu dziecku odkryć jego najcenniejsze talenty i ułatwi mu podbój pełnego niespodzianek i wyzwań świata.

WHAT'S GONNA WORK?

TEAM WORK !NASZA FILOZOFIA

Nie ograniczamy się do jednego schematu. Stosujemy metody Marii Montessori oraz Waldorfskie i szukamy nowych inspiracji w pedagogice. Każde dziecko jest inne i zasługuje na szczególną uwagę i indywidualne podejście. Dziecięca różnorodność, ich różne temperamenty oraz emocje, są dla nas najważniejsze, dlatego staramy się budzić w nich ciekawość do nauki i świata, budować pewność siebie i przezwyciężać trudy dnia codziennego poprzez zrozumienie, zabawę i pozytywne podejście. Pewne siebie dziecko, umiejące kierować samym sobą, nauczone empatii, z dużą wewnętrzną motywacją to dziecko nastawione na sukces.

 

TO, CO NAS WYRÓŻNIA!

Realizujemy anglojęzyczny program, to ważny element nie tylko edukacyjny, dzieci na co dzień uczą się przełamywania własnych barier komunikacyjnych. Wykorzystujemy naturalną, niesamowitą chłonność umysłu naszych podopiecznych w pierwszych latach życia, dlatego realizując podstawy MEN, uzupełniliśmy go programem nauczania metodami Marii Montessori, Waldorfskimi i programem "Dwujęzyczny Świat Dzieci" opartym na niezwykle skutecznej metodzie immersji językowej. Polega ona na "zanurzeniu" dziecka w języku obcym w trakcie rozmaitych czynności, dzięki czemu dziecko przyswaja język obcy w sposób naturalny, na poziomie zbliżonym do native speakera. Każdą grupą przedszkolaków przez cały dzień opiekuje się dwójka nauczycieli, którzy zwracają się do dzieci wyłącznie w języku angielskim. Treści programu polsko-anglojęzycznego przeplatają się, dzięki czemu przedszkolaki poznają świat w dwóch językach.

BO WAŻNE, ABY MIEĆ WYBÓR

W Lili's Team dzieci mają wybór, to one decydują, czy chcą być kreatywnymi odkrywcami, tworzyć arcydzieła w ładzie lub bałaganie, świetnie się przy tym bawiąc. PASJA DO ZABAWY! Uważamy, że umożliwiając dziecku bycie beztroskim odkrywcą, zachęca go do ciągłego odkrywania siebie i otaczającego go świata, przy tym nie tracąc dziecięcej wyobraźni. Oznacza to, że nasz program nauczania skupia się wokół tego, co maluchy w danym momencie fascynuje - od spokojnego podróżowania w świecie bajek, przez świat zwierząt, czy szalony świat sportu, według preferencji - prowadzimy naszych przedszkolaków tak, aby traktowali naukę jako formę zabawy i ciekawych wyzwań. Przede wszystkim jesteśmy pasjonatami zabawy! Wierzymy, że nasze pozytywne podejście w połączeniu z wyobraźnią naszych podopiecznych zaowocuje piękną współpracą.


NASZYM CELEM JEST

Aby dzieci na co dzień obcowały z przyrodą, niezależnie od pogody mogły odkrywać jej piękno, dając się ponieść wodzy fantazji i wyobraźni.

ROBIMY TO SAMI

Codzienne obowiązki, stawiane cele związane z czynnościami samoobsługowymi, przy wsparciu nauczycieli, uczą naszych podopiecznych odpowiedzialności, samodzielności praktycznej jak i umysłowej, która pozwala dzieciom poczuć się dumnymi ze swoich osiągnięć.


KREATYWNOŚĆ BLIŻEJ NAS

Wycinanie, malowanie, przyklejanie, rysowanie, rzeźbienie, śpiewanie i wiele innych zajęć, pomaga dzieciom wyrazić siebie i zrozumieć ich świat.


BO RUCH TO ZDROWIE!

Tańczymy, rozciągamy się, uprawiamy sporty i codziennie bawimy się na świeżym powietrzu. Ale dla chętnych mamy w ofercie dodatkowo płatne zajęcia dla dzieci:

  • nauka jazdy na łyżwach.
  • nauka pływania na basenie.
  • zajęcia muzyczne
  • taniec
  • judo
  • nocowanki (z piątku na sobotę)


BAJKOWY ŚWIAT

Naszą przedszkolną biblioteczkę wypełniliśmy książkami, które swoim kolorowym wnętrzem wspierać będą wyobraźnie i rozwój maluchów. Dostosowaliśmy nasze półki tak, żeby każde dziecko, niezależnie od wieku znalazło coś dla siebie. Starannie dobrane utwory będą dla naszych podopiecznych ciekawym, wartościowym i pozytywnym doświadczeniem.

Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT

W każdej sali jest kącik zoologiczny, w którym znajduje się zwierzątko. Według psychologów posiadanie zwierzaka uczy malca odpowiedzialności, empatii, szacunku i troski. Opiekunami zwierzątek są dzieci, które pod bacznym okiem wychowawców dbają o nie, karmią je i sprzątają po nich. Ucząc dzieci szacunku do świata fauny, jednocześnie rozwijając ich zdolności manualne tworząc np. karmniki chcielibyśmy pokazać im jak mogą pomagać mniejszym od siebie zwierzakom. Posiadanie zwierzaka to również nauka o jego zwyczajach - maluchy poznają, czym żywi się dane zwierzę, jakie warunki są mu niezbędne do życia i rozwoju. Zwierzęta i dziecko to połączenie idealne.

DBAMY O NASZĄ PLANETĘ

W naszych codziennych czynnościach uczymy podstawowych zasad recyklingu. W salach znajduje się wiele roślin, którymi zajmują się dzieci. Sprawia to, że każdy przedszkolak poprzez obserwację uczy się szacunku do świata flory i dbania o najmniejsze żywe organizmy. Tego typu rozwiązania pozwalają na rozwój wrażliwości u maluchów na otaczający ich świat.

 

BO FAJNIE BYĆ FAJNYM

Uczymy dzieci pozytywnych interakcji, używamy ich słów, aby opisać ich uczucia i współpracujemy, by zbudować szczęśliwą społeczność. W naszym przedszkolu dla mieszanych grup wiekowych dzieci mają wiele okazji, aby uczyć się od siebie wzajemnie, pomagać sobie i wspólnie rozwiązywać problemy. Rodzicu, nie ważne, na jakim etapie rozwoju jest twoje dziecko, u nas nie istnieją żadne bariery, chcemy Cię w naszej drużynie !

 

DOŁĄCZ I BAW SIĘ RAZEM Z NAMI!


Każdy dzień jest elastyczny, ale typowy dzień zwykle wygląda tak:

6:30 - 8:30 Powitanie dzieci w przedszkolu, praca z materiałami Montessori.

8:30 - 12:00 Podstawa programowa. Zajęcia z materiałami Montessori i Waldorfskie, praca indywidualna z nauczycielem i praca w grupie;

w międzyczasie  od 9:00 - 11:00 dzieci przygotowują i spożywają śniadanie, oraz odbywa się poranna toaleta.

11:00 - 13:00  zabawa na zewnątrz

13:00 - 14:00  czas na lunch i odpoczynek przy cichej relaksacyjnej muzyce.

14:00 - 15:00  praca z materiałami Montessori.

15:00 - 17:00  podwieczorek, zajęcia dodatkowe, zabawa dowolna i pożegnanie dzieci.

Śniadanie dostępne jest w formie “szwedzkiego stolika śniadaniowego”. Dzieci samodzielnie robią kanapki, nalewają herbatę, wodę, sprzątają po sobie, jeśli potrzebują wsparcia, oczywiście mogą na nie liczyć. Maluchy mogą usiąść do śniadania tyle razy, ile potrzebują i swobodnie wybrać sobie porę na jedzenie. Śniadanie w przedszkolu, to czas doskonalenia umiejętności samoobsługowych, ćwiczenia kulturalnego zachowania przy stole, komunikacji oraz możliwość nawiązywania relacji społecznych.

Obiad spożywany jest wspólnie po powrocie ze spaceru. Uczymy dzieci  samodzielnego nakrywania do stołów, nakładania jedzenia oraz sprzątania po sobie. Nauczyciele towarzyszą dzieciom w tej nauce i w razie potrzeby są dla nich zawsze wsparciem. Wszystkie posiłki są w formie cateringu.

I want You in my Team!

NASZ SUPER TEAM!

Cieszymy się, że rozważasz zgłoszenie! Napisz do nas koniecznie lub zadzwoń i opowiedz nam o swoim dziecku oraz swojej rodzinie.


e-mail:
[email protected]

Tel. 505143433 lub  696887012

 

Zastanawiasz się, ile będzie kosztował Cię rozwój Twojego dziecka na najwyższym poziomie? 

 

Przedszkole czynne jest 5 dni w tygodniu od godziny 6:30-17:00

  • Opcja do 4 godzin dziennie 300 zł. / miesięcznie.
  • Opcja do 10 godzin dziennie 440 zł. / miesięcznie
  • Opłata za wyżywienie wynosi 12 zł-13 zł. / dziennie
W dniu podpisania umowy pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 1-miesięcznego czesnego. 


Dla wszystkich, którzy podpiszą z nami umowę do końca kwietnia, gwarantujemy promocyjną cenę za czesne! Zamiast 440 zł zapłacisz tylko 390 za każdy miesiąc przez cały rok. 

NIE MOŻEMY SIĘ WAS JUŻ DOCZEKAĆ!

STARTUJEMY JUŻ OD WRZEŚNIA 2021

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy