Zwycięskie Wiki liderem po ciężkim meczu w Płowcach [FOTO]

Wiadomości Drużyna Wiki Sanok nie zwalnia tempa. Beniaminek krośnieńskiej A klasy, grupy A1 w niedzielne popołudnie gościł w Płowcach, by zmierzyć się z drużyną Płowce/Stróże Małe.

A klasa, grupa A1:

Płowce/Stróże Małe - Wiki Sanok 3-4 (3-1)

Bramki dla Wiki:
Węgrzyn, Lachiewicz, Furdak, R.Domaradzki.

Skład wyjściowy Wiki Sanok:
Szlachcic, Lisowski, Burczyk, Florek, Pielech, Rolnik, Węgrzyn, R.Domaradzki, Kłodowski, Furdak, Lachiewicz.

Po bardzo ciężkim spotkaniu, w którym sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie, Wiki udało się sięgnąć po komplet punktów.

Dość powiedzieć, że sanoczanie do przerwy przegrywali 1-3, a jeszcze w 80 minucie 2-3.  Jednak zdołali zdobyć dwie bramki w ostatnich fragmentach gry
i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Wobec porażki Bukowianki Bukowsko z LKS Długie, sanoczanie usadowili się na fotelu lidera. Oby się na nim dobrze poczuli i już go nie opuścili do końca rozgrywek.

W następnej kolejce Wiki Sanok podejmować będzie jedną z najsłabszych drużyn A klasy - Szarotkę Nowosielce i trudno sobie wyobrazić inny wynik niż zdecydowane zwycięstwo gospodarzy.

Ekipa Wiki w dotychczasowych spotkaniach na własnym stadionie wygrała wszystkie cztery mecze, strzelając rywalom 14 bramek, nie tracąc żadnej.