Reklama

Zuchy w przemyskiej Komendzie

Opublikowano: śr, 13 mar 2019 22:41
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzieci mogły zapoznać się z pracą policjantów oraz z bliska obejrzeć sprzęt, którym dysponują nasi funkcjonariusze. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu gościli najmłodszych zuchów z Hufca ZHP Ziemi Przemyskiej im. Orląt Przemyskich.

Związek Harcerstwa Polskiego Ziemi Przemyskiej zwrócił się z prośbą o zorganizowanie na terenie Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu zajęć dla Harcerzy z 5 Przemyskiej Brygady Zuchowej „Wesołe Niedźwiadki”. W sobotę 9 marca odbyło się spotkanie z harcerzami w murach przemyskiej komendy.

Podczas spotkania funkcjonariusze wydziału prewencji oraz wydziału wywiadowczo-interwencyjnego zaprezentowali zuchom policyjne radiowozy i ich wyposażenie. Następnie dzieci zostały oprowadzone po budynku komendy. Harcerze bardzo chętnie przymierzali elementy umundurowania funkcjonariuszy. Mieli również możliwość przyglądnąć się pracy techników kryminalistyki co było ściśle związane ze zdobywaniem przez nich sprawności „detektywa”. Kierownik techników asp. sztab. Wojciech Gocko pokazał młodym harcerzom specjalistyczny sprzęt, który technicy wykorzystują podczas swoich codziennych obowiązków  

Funkcjonariusze podczas wizyty podkreślali, że bycie policjantem to wielka odpowiedzialność i ciężka służba wymagająca poświęcenia, ale dająca wiele satysfakcji.

Za przeprowadzenie zajęć na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu nadkom. Piotra Mazura zostały złożone pisemne podziękowania od Komendanta Hufca Ziemi Przemyskiej hm. Mariusza Lato.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.