Reklama

Zobaczcie co nas czeka na Dniach Sanoka 2019!

Opublikowano:
Autor:

Zobaczcie co nas czeka na Dniach Sanoka 2019! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezentujemy poniżej harmonogram imprez na "Dni Sanoka 2019"

Pierwsza impreza z okazji Dni Sanoka już 15 czerwca! Gościem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie Otylia Jędrzejczak, pływaczka i mistrzyni olimpijska, która w ramach programu OTYLIA SWIM TOUR poprowadzi warsztaty z dziećmi. Niedawno prawie setka dzieciaków z Podhala uczestniczyła w warsztatach z Otylią Jędrzejczak, które odbywały się w Nowym Targu, 15 czerwca podobnie będzie w Sanoku, w Centrum Rehabilitacji i Sportu.

 

19 czerwca zaplanowano otwarcie odkrytych basenów. Z tej okazji kolejna odsłona Dni Sanoka i zachęta do aktywnego spędzania czasu w obiektach Centrum Rehabilitacji i Sportu: od momentu zakończenia uroczystości otwarcia (godz. 13.00) przez 3 dni – 19, 20 i 21 czerwca – wstęp na baseny będzie wolny (jednorazowo na basenie może przebywać 1000 osób). Wejściówki będą do odebrania przy kasach w holu Centrum Rehabilitacji i Sportu.

 

Planowany jest start balonu z sanockiego Rynku. Niebawem zostanie ogłoszony konkurs, który wyłoni osobę – szczęśliwca, który wzbije się w przestworza i spojrzy na Sanok z lotu ptaka.

 

Od 5 do 7 lipca w skansenie – uczta dla miłośników kultury karpackiej i koncerty zespołów z Węgier, Ukrainy, Słowacji i Polski w ramach kolejnej edycji festiwalu „Karpaty – Góry Kultury”. W tym samym czasie na Rynku będą trwały imprezy związane z obchodami 25-lecia partnerstwa Sanoka i Reinheim.
 

 

„Stare kino w Ogrodach Biblioteki” to impreza zaplanowana na przełom lipca i sierpnia. W repertuarze m.in. projekcje przedwojennych komedii oraz archiwalne kroniki filmowe, tematycznie związane z Sanokiem.

 

10 i 11 sierpnia w centrum miasta odbędzie się kolejna edycja Jarmarku Ikon. Jarmarkowi będą towarzyszyły koncerty lokalnych zespołów, m.in. lirników, oraz koncert ekumeniczny.
 

 

W sierpniu ruszy kino plenerowe (dziedziniec Zamku), na sanockim Rynku zagości spektakl teatralny.

 

To nie wszystkie atrakcje tego lata. Szczegółowy program wkrótce!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE