Reklama

Znaleziono zwłoki 43-latki w Solinie

Opublikowano:
Autor:

Znaleziono zwłoki 43-latki w Solinie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przypadkowy przechodzeń zauważył ciało leżące na jednej z działek w Solinie.

Do zdarzenia doszło w powiecie leskim w miejscowości Solina. Na jednej z działek przypadkowy przechodzień zauważył ludzkie zwłoki. Od razu zawiadomił policję. Okazało się, że są to zwłoki 43-letniej kobiety. 

Kobieta posiadała przy sobie dowód tożsamości. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lesku potwierdził, że istnieje prawdopodobieństwo, że jest to poszukiwana od kilku miesięcy kobieta. W październiku  w 2018 r.  kobieta wyszła z mieszkania, informując domowników, że wybiera się do przychodni. Do domu jednak już nie wróciła. Należy dodać, że leczyła się na depresję.

Już wstępne ustalenia policji, mówiły wówczas, że może ona przebywać w okolicach Bieszczad. To właśnie w miejscowościach Solina, Polańczyk i Werlas, po raz ostatni logował się jej telefon komórkowy. Od tego czasu kobietę poszukiwała zarówno przemyska, jak i leska policja. 

Aktualnie trwają policyjne i prokuratorskie czynności mające na celu wyjaśnić okoliczności śmierci kobiety. W ustaleniu przyczyn i najważniejszych szczegółów może też sekcja zwłok. Nadzór nad śledztwem prowadzi Prokuratura Rejonowa w Lesku.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE