Reklama

Zmarł Tomasz Kulpiński. II LO żegna swojego wieloletniego profesora

Opublikowano:
Autor:

Zmarł Tomasz Kulpiński. II LO żegna swojego wieloletniego profesora - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 29 sierpnia 2020, w wieku 63 lat, zmarł nasz Kolega, emerytowany, dyplomowany nauczyciel polonista II Liceum Ogólnokształcącego.

Wspominamy Tomasza Kulpińskiego jako życzliwego, uczynnego człowieka o wielkim sercu i wielkim poczuciu humoru.  Wychowawcę, opiekuna młodzieży, nauczyciela języka polskiego w naszej szkole i wieloletniego redaktora gazety szkolnej "Kulfon".  Pasją profesora Kulpińskiego było dziennikarstwo; z Jego inicjatywy powstała szkolna gazeta „Kulfon”, którą przez wiele lat redagował i wydawał wraz z uczniami koła dziennikarskiego, co zaowocowało       pierwszymi  nagrodami  w konkursach dla redakcji gazet szkolnych o Laur Gęsiego Pióra i innych.  Przez wiele lat był opiekunem Samorządu Szkolnego. Pracował również w bibliotece szkolnej. Współpracował z Tygodnikiem Sanockim jako dziennikarz i korektor. Lubił piłkę nożną, interesował się historią i polityką. 

 Swoim uśmiechem, życzliwością i stosunkiem do innych ludzi stwarzał wokół siebie pogodną atmosferę.  

 Tomku, uczyłeś młodzież na lekcjach języka polskiego, za Horacym,  NON OMNIS MORIAR - nie wszystek umrę! Twoje odejście wszystkich nas bardzo zasmuciło. Zostaniesz w naszej pamięci.  Pokój Twej duszy!

 

 Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE