Reklama

Złoci chłopcy z "czwórki"

Opublikowano:
Autor:

Złoci chłopcy z "czwórki" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Reprezentacje szkół z powiatu sanockiego przywiozły trzy medale z turnieju ogólnopolskiego w Elblągu. Ten z najcenniejszego kruszcu wywalczyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku, którą opiekuje się Bartłomiej Grega.

Szkoła podstawowa chłopcy
Sukces "czwórki" to historyczne osiągnięcie. Miała już krążek koloru brązowego i srebrnego, brakowało tylko złota. Drużyna była budowana przez kilka lat. Bartłomiej Grega stawiał na młodszych zawodników, nawet z trzeciej i drugiej klasy, choć zazwyczaj promuje się starszych, a co za tym zazwyczaj idzie, większych i silniejszych. Tymczasem chłopcy z SP-4 nabierali doświadczenia, które w pełni zaprocentowało w tegorocznych rozgrywkach. Drużyna pewnie przeszła wszystkie etapy, nawet w ogólnopolskim finale w Elblągu wszystko miała pod kontrolą.

– Mam bardzo wyrównany zespół – cieszy się opiekun drużyny. – Dzięki temu mogłem swobodnie wymieniać zawodników. Rezerwowi nie odstępowali umiejętnościom kolegom z podstawowego składu i potrafili utrzymać wynik. Myślę, że ta drużyna przyniesie nam jeszcze wiele radości.

Wyniki mówią same za siebie. Komplet wygranych, 26 strzelonych bramek przy straconych zaledwie 3. Nawet w finale SP-4 potrafiło wysoko ograć Łęki Szlacheckie 4:0, mimo tego że zawodników Sanoka co chwila odsyłano na ławkę kar. Doceniono indywidualny wkład poszczególnych zawodników. Najlepszy graczem turnieju został Marcel Karnas, a królem strzelców Krystian Lisowski.

Za naszym pośrednictwem szkoła pragnie złożyć gorące podziękowania dla Urzędu Miasta i sponsorów, dzięki którym możliwy był wyjazd na turniej do Elbląga.

Złoty medal wywalczyli: Michał Słapiński, Kacper Rudy, Kacper Pielech, Mateusz Zięba, Wiktor Michalski, Mateusz Piotrowski, Krystian Lisowski, Jakub Strzęciwilk, Paweł Izdebski, Wiktor Sołtysik, Marcel Karnas, Adrian Stodolak. Opiekun: Bartłomiej Grega.

Więcej w 20 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE