Reklama

Zgłoś pomysł i włącz się do tworzenia nowej Lokalnej Strategii Rozwoju dla gminy Sanok

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Zgłoś pomysł i włącz się do tworzenia nowej Lokalnej Strategii Rozwoju dla gminy Sanok - Zdjęcie główne

foto pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwają prace nad tworzeniem Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) na lata 2023-2027, która umożliwi pozyskanie środków unijnych na realizację zadań, inwestycji, wydarzeń i wszelkich inicjatyw, które wpłyną na rozwój naszego terenu oraz przyczynią się do poprawy życia mieszkańców gmin: Czarna, Lutowiska, Olszanica, Sanok (z wyłączeniem miasta Sanok), Solina, Tyrawa Wołoska i Ustrzyki Dolne.

Da to szansę wielu podmiotom, osobom fizycznym, przedsiębiorcom, rolnikom, gminom i jednostkom gminnym, a także organizacjom pozarządowym na realizację ciekawych przedsięwzięć. Dlatego też warto przedstawić to, co chcielibyście, aby w przyszłości zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich za pośrednictwem i przy pomocy naszej Lokalnej Grupy Działania.

Można zgłaszać pomysły dotyczące zadań inwestycyjnych i nieinwestycyjnych, np. wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych, sportowych, rekreacyjnych oraz zadań wspierających rozwój przedsiębiorczości.

Zebrane informacje zostaną wykorzystane przez Lokalną Grupę Działania "Zielone Bieszczady" wyłącznie na potrzeby utworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027, jednak nie stanowią gwarancji realizacji tych przedsięwzięć ani włączenia ich w w/w strategię.

Pomysły można składać w wersji papierowej na adres: Lokalna Grupa Działania "Zielone Bieszczady", Orelec 35, 38-623 Uherce Mineralne lub elektronicznej na email: [email protected] do 30.09.2022 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy