Reklama

Zespół Szkół Nr 1 i I Liceum Ogólnokształcące w Sanoku ze Złotymi Znakami Jakości

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W dorocznym ogólnopolskim rankingu "Perspektyw" bardzo dobrze zaprezentowały się dwie sanockie placówki: Zespół Szkół Nr 1 im. Karola Adamieckiego oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej. Technikum nr 1 Zespołu Szkół Nr 1 (Ekonomik) uplasował się na 74 miejscu w kraju i 8 w woj. podkarpackim. Tym samym wywalczył „Złotą tarczę", określaną mianem najwyższego znaku jakości. Ten sam znak wywalczyło I Liceum Ogólnokształcące, plasując się na bardzo wysokim 134 miejscu w kraju!

Od trzech lat można było śledzić walkę o "złoto", jaką toczył sanocki Ekonomik, będąc przez trzy kolejne lata "srebrnym". Aż wreszcie jest upragnione "złoto"! Wspaniały sukces, odniesiony po latach trudnej walki. Sukces Pani dyrektor, ambitnego Grona, ale i uczniów, którzy też chcieli być dumni, że uczęszczają do „Złotej szkoły". Wszyscy mają w sobie coś ze sportowców - pragnienie sięgania po więcej i więcej. Nie zadowolili się „srebrem". Spowszedniało im, zaśniedziało. Postanowili zamienić go na "złoto" i zrobili to! Są w setce najlepszych techników w Polsce! Fantastyczne osiągnięcie! Znając klimat panujący w sanockim ZSE, jestem przekonany, że nie odpuszczą. W kolejnych latach znów będą mierzyć w złoty laur, wychodząc z założenia, że o ich szkole wszyscy muszą mówić: "to jest złota szkoła!", a nie, że w roku 2020 była złotą!

O wielkim sukcesie może także mówić I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku. Sanocka „Jedynka” jeszcze raz potwierdziła swoje duże ambicje i pokazała, że autentycznie jest „numer one”. Zajęte 134 miejsce w kraju to naprawdę znakomita lokata. Przyznany I LO w Sanoku „Złoty Znak Jakości” jest tego najlepszym dowodem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy