Reklama

Zespół mażoretek VIVID z Jaćmierza znowu na podium!

Opublikowano: pon, 1 kwi 2019 11:14
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 30 marca 2019r. odbył się X Podkarpacki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „ZŁOTY GRYF” w Dębicy.

Grupa juniorek z zespołu VIVID wywalczyła „BRĄZOWY GRYF” plasując się na III miejscu, a kapitanka Oliwia Niemiec jako jedna z trzech docenionych spośród setek uczestników sięgnęła po indywidualne WYRÓŻNIENIE.

Mażoretki z Jaćmierza rywalizowały z zespołami z dużych, w większości miejskich ośrodków kulturalnych. Poziom występów wszystkich grup był bardzo wysoki, a kategoria, w której przyszło im konkurować wymagająca. Dziewczęta zaprezentowały się z tańcem mażoretkowym w kategorii, w której można było zobaczyć różne formy taneczne, tj. taniec współczesny, teatralny, hip hop, jazz i inne. Mażoretki z Jaćmierza wystawiły dwie grupy do zmagań konkursowych: kadetki MINI VIVID i juniorki VIVID. Pomimo olbrzymiej konkurencji, jury spośród kilkudziesięciu zespołów wskazało juniorki VIVID jako zdobywcę „BRĄZOWEGO GRYFU”.

Sukcesy mażoretek z Jaćmierza nie byłyby możliwe bez wytrwałej pracy i opieki Pani instruktorki Pauliny Baran i Pani Lucyny Najsarek. Jednak częste i dalekie wyjazdy na prestiżowe konkursy nie miałyby miejsca bez zaangażowania pana Dariusza Pisuli – prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaćmierzu, przy której funkcjonuje zespół. Jest to człowiek, który doskonale rozumie potrzebę rozwoju kulturalnego, promuje dziecięce i młodzieżowe talenty, służy radą i pomocą, a przede wszystkim wspiera finansowo.  

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE