Reklama

Zdrowy nałóg

Opublikowano:
Autor:

Zdrowy nałóg - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Śmieję się, że to już nałóg! - mówi o wakacyjnych wycieczkach z cyklu "W niedzielę za miasto z przewodnikiem PTTK" Anna Smolińska, ich stała uczestniczka. Podczas tegorocznej, XII edycji zorganizowano 16 wypraw, w tym 2 kajakowe i 3 rowerowe. Wzięło w nich udział około 800 osób.

- Widać, że nasz pomysł na organizację tych wycieczek jest dobry i odpowiada na oczekiwania - mówił 3 września Stanisław Sieradzki, prezes Oddziału PTTK w Sanoku, który prowadził ostatnią wycieczkę pieszą.

Z zapisanych na ten dzień ok. 80 uczestników 3 wycieczek: pieszej, kajakowej i rowerowej tylko kilkanaście osób zniechęciła deszczowa pogoda. Z jej powodu plany rajdu zostały zmodyfikowane. Wyprawa piesza zamieniła się w autokarową, a nieco zawiedzeni turyści zwiedzili jedynie słynną, niezwykłą cerkiew w Łopience i przeszli przez most na Sanie w Rajskiem. Rowerzyści pod wodzą Wiesława Sternika przejechali z Polańczyka do Bukowca. Kajakarze z Sabiną Pelc-Szuryn na czele opłynęli Wyspę Zajęczą na Zalewie Solińskim. Nikt nie narzekał na deszcz, który zresztą z czasem ustał.

- Brałam udział w większości wycieczek - mówi 60-letnia Danuta Stanek z Sanoka. - Jest to wspaniały pomysł na wakacyjne niedziele. Oby tak było co roku! Na pewno będę w nich uczestniczyć.

Więcej w 36 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE