Reklama

Zdążyć przed tragedią

Opublikowano:
Autor:

Zdążyć przed tragedią - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Temat wzmożonej prędkości kierowców na ulicach Beska poruszyli radni podczas ostatniej sesji rady gminy, która miała miejsce 14 września.

Dzielnica Zapowiedź – piękne, spokojne przedmieście Beska, dookoła niej zieleń, śpiew ptaków, a w oddali rozbrzmiewa chichot dzieci. Wszyscy mieszkańcy osiedla są jak jedna wielka rodzina mieszkająca tam od pokoleń. Na pozór spokojne życie burzy droga prowadząca na stawy. To właśnie na jej odcinku kierowcy jeżdżą samochodami jak szaleni. Mieszkańcy Zapowiedzi także są użytkownikami tejże drogi. Ale oni są świadomi, że na przydomowych podwórkach bawią się dzieci, dlatego autami jeżdżą ze szczególną ostrożnością. Niestety, ani świadomości, ani przeczucia, ani wyobraźni nie mają obcy kierowcy.

– Jeżdżą jak rajdowcy – mówi mieszkanka Zapowiedzi. – Dorosły boi się wyjść do sąsiada albo wyjechać samochodem spod domu, bo na Zapowiedzkiej może dojść do tragedii. Mieszkamy tuż przy drodze prowadzącej na stawy i ciągle widzimy i słyszymy, z jaką szybkością pędzą samochody.

Więcej w 38 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE