Reklama

Zarząd Autosanu dogadał się z pracownikami. Będą podwyżki płac z wyrównaniem!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Zarząd Autosanu dogadał się z pracownikami. Będą podwyżki płac z wyrównaniem! - Zdjęcie główne

foto Redakcja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Spór w sprawie płac trwał w Autosanie od dłuższego czasu. Pracownicy, dążąc do tego, aby ich wreszcie wysłuchano wychodzili przed halę produkcyjną w czasie przerwy, aby zaprotestować. Dzisiaj otrzymaliśmy oficjalny komunikat na temat wypracowanego kompromisu.

W wyniku konstruktywnego dialogu ze stroną społeczną wypracowany został kompromis, w postaci podwyżki w wysokości 200 zł dla pracowników AUTOSAN. Zgodnie z zapisami zawartego 24 sierpnia porozumienia podwyżka zostanie przyznana z wyrównaniem od czerwca 2022 roku. Jednocześnie uzgodniono, że w IV kwartale rozpoczną się rozmowy dotyczące wzrostu wynagrodzeń w 2023 roku. Porozumienie zostało podpisane przez wszystkie działające w spółce związki zawodowe.

 

Rozmowy zostały zakończone dzięki dobrej woli wykazanej przez obydwie strony. Należy podkreślić, że rzeczowe i racjonalne negocjacje odbywały się w spokojnej atmosferze, a strony wykazały się odpowiedzialnością i troską o dalsze działania prowadzone przez Spółkę AUTOSAN.

Zawarte porozumienie jest bardzo ważne dla Spółki i jej pracowników. Pozwoli nam skupić się na realizacji kontraktów i zadań, jakie stoją przed nami. Dziękuję związkom zawodowym za pragmatyczne i rzetelne podejście do prowadzonych negocjacji.

– powiedział Maciej Borecki Prezes Zarządu AUTOSAN.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy