Reklama

Zapraszamy wystawców do zgłoszeń na III Leski Jarmark Wielkanocny

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Zapraszamy wystawców do zgłoszeń na III Leski Jarmark Wielkanocny - Zdjęcie główne

III Leski Jarmark Wielkanocny | foto pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza wystawców do zgłoszeń na III Leski Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w dniach 08-09 kwietnia 2022 roku.

Zapraszamy wystawców do zgłoszeń na III Leski Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w dniach 08-09 kwietnia 2022 roku.

Dokumenty zgłoszeniowe oraz Regulamin można pobrać ze strony www.lesko.pl/bdk, a następnie dostarczyć do Bieszczadzkiego Domu Kultury:

a) osobiście w sekretariacie Bieszczadzkiego Domu Kultury. Sekretariat przeniesiony na czas remontu budynku przy ul. Piłsudskiego 1 do budynku dawnego gimnazjum, ul. Kościuszki 7, 38-600 Lesko, 

b) pocztą tradycyjną na adres Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku, ul. Kościuszki 7, 38-600 Lesko, z dopiskiem na kopercie „III Leski Jarmark Wielkanocny 2022" (obowiązuje data wpływu do Organizatora),

c) elektronicznie na adres e-mail: sekretariatbdk@lesko.pl (skan podpisanych dokumentów).

Uwaga!

Prosimy zapoznać się z regulaminem III Leskiego Jarmarku Wielkanocnego (opłatę za dzierżawę miejsca można dokonać dopiero po zatwierdzeniu stoiska przez Organizatora Jarmarku). Zgłoszenia Wystawców przyjmowane będą do dnia 1 kwietnia 2022 roku do godziny 15:00 lub do wyczerpania miejsc.

Jarmark odbędzie się na zasadach bazaru miejskiego przy zaostrzonych środkach bezpieczeństwa, o czym mowa w regulaminie. Każdy wystawca, przed złożeniem dokumentów, zobowiązany jest do zapoznania się z nim i jego bezwzględnego przestrzegania w dniach wystawowych.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy