Reklama

Zapraszamy na tegoroczny Jarmark Ikon w Sanoku

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na początku sierpnia tego roku, na sanockim Rynku odbędzie się Jarmark Ikon. W programie przewidywane różne atrakcje. Serdecznie zapraszamy!

Ponad 100 wystawców z Polski i zagranicy zaprezentuje swoje wyroby podczas Jarmarku Ikon, który odbędzie się 8-9 sierpnia br. na sanockim Rynku. Podczas jarmarku do nabycia będą oryginalne wytwory rękodzielnicze, malarskie, tkackie, ikony, rzeźby, i regionalna żywność.

Jarmarkowi będą towarzyszyły koncerty – m.in. muzyki dawnej, muzyki cerkiewnej oraz orkiestry dętej, ponadto pokazy filmów dokumentalnych o Bieszczadach oraz prezentacja wydanej przez wydawnictwo Austeria prozy Kalmana Segala. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci – w planach są niedzielne warsztaty  garncarskie, natomiast przez całą sobotę dla najmłodszych będą dostępne popularne „dmuchańce". Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy!

W związku z zagrożeniem epidemicznym organizatorzy proszą jednocześnie o stosowanie się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa: zachowanie bezpiecznej odległości od innych uczestników, zakrywanie ust i nosa, częsta dezynfekcja rąk, w miarę możliwości płatność bezgotówkowa.

 

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE