Reklama

Zapraszamy na debatę społeczną na temat przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Zapraszamy na debatę społeczną na temat przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Komenda Powiatowa Policji w Sanoku organizuje debatę społeczną dotyczącą działań podejmowanych na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie, do udziału, w której zaprasza przedstawicieli instytucji oraz mieszkańców powiatu sanockiego.

Spotkanie odbędzie się w środę 23 listopada 2022 roku o godz. 10.00 w sali „Klubu Górnika”, ul. Grzegorza 2 w Sanoku. Zapraszamy przedstawicieli instytucji oraz mieszkańców powiatu sanockiego do udziału w debacie.

W trakcie spotkania policjanci omówią między innymi procedurę „Niebieskiej Karty”. Wskażą, jakie instytucje zajmują się powyższą tematyką, jak również możliwości uzyskania wsparcia i pomocy. Uczestnicy debaty będą mogli także przekazać rekomendacje, wnioski i postulaty dla podmiotów zobowiązanych do podejmowania działań pomocowych. Celem przedsięwzięcia będzie również zacieśnienie współpracy międzyinstytucjonalnej w przedmiotowym zakresie.

Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa. Dlatego zapraszamy przedstawicieli instytucji oraz mieszkańców powiatu sanockiego do udziału w debacie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy