Reklama

ZAŁUŻ. Dofinansowanie z Funduszu Naturalnej Energii

Opublikowano:
Autor:

ZAŁUŻ. Dofinansowanie z Funduszu Naturalnej Energii  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tegoroczna edycja konkursu skupiała się wokół czterech tematów wybranych spośród 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju (ang. Sustainable Development Goals).

Wnioskujący w swoich projektach odpowiadali na wyzwania związane ze zmianami klimatu, gromadzeniem i racjonalnym wykorzystaniem wody oraz oszczędzaniem energii i korzystaniem z jej alternatywnych źródeł. W ramach proponowanych działań bardzo często pojawiały się inwestycje wspierające małą retencję, tworzenie łąk kwietnych dla zapylaczy, a także eksperymentowanie z użyciem pomocy dydaktycznych, które umożliwiają w praktyczny i bezpośredni sposób zwiększyć świadomość ekologiczną dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

W tym roku na XI edycję konkursu Fundusz Naturalnej Energii, ogłoszonego przez Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. wpłynęło aż 221 projektów o dofinansowanie. Jury nagrodziło 48 projektów, a w tym zaszczytnym gronie zwycięzców znalazł się projekt Gminy Sanok pn. “BIOOGRODY szansą dla przyrody” z realizacją w miejscowości Załuż. Mamy nadzieję, że nasz projekt przyczyni się do poprawy stanu środowiska naturalnego.

 

Gmina Sanok

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy