Reklama

Pługopiaskarki Zakładu Dróg Miejskich SPGK w Sanoku czuwają całą noc! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj w nocy zima postanowiła uraczyć nas śniegiem. Jak zawsze ważne w takich dniach jest działanie lokalnych służb odpowiedzialnych za utrzymanie dróg. Mieliśmy okazję o 5 rano spotkać a nawet przejechać się pługopiaskarką po sanockich ulicach.

Ile ulic podlega pod SPGK? Czy sprzęt jest w pełni sprawny i gotowy do użycia w każdej chwili? Te pytania zdaliśmy kierownikowi Zakładu Dróg Miejskich, Marcinowi Gałkowskiemu.

Zakład Dróg Miejskich Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. zajmuje się zimowym utrzymaniem około 300 ulic miejskich o łącznej długości 90 km. Ulice miejskie będą odśnieżane na bieżąco w zależności od zapotrzebowania w sposób ciągły. Cały sprzęt znajdujący się w dyspozycji SPGK Sp. z o.o. został poddany konserwacji, jest sprawny technicznie i gotowy do użycia.


Czy nie zabraknie soli drogowej na ten sezon zimowy?

Na dzień dzisiejszy Zakład Dróg Miejskich Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. ma przygotowane 300 m3 15% mieszanki piaskowo-solnej oraz zapas 150 ton soli drogowej z antyzbrylaczem do wykonania mieszanki co jest ilością wystarczającą do zabezpieczenia sezonu zimowego 2022/2023. Mieszanka przygotowywana jest według bieżącego zapotrzebowania, aby zachować jej maksymalne właściwości.

Co w przypadku, kiedy zastanie nas sytuacja nagła i zaistnieje potrzeba interwencji pługopiaskarki?

W okresie zimowym w  Zakładzie Dróg Miejskich pełniony jest zdalny telefoniczny dyżur związany z „Akcją Zima”. Numery telefonów dostępne są stronie internetowej Spółki i warto je zapisać: 511 659 022 lub 510 816 168.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy