Reklama

Zagórz. Konkurs fotograficzno-artystyczny rozstrzygnięty!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Komisja konkursowa rozstrzygnęła konkurs fotograficzno-artystyczny będący częścią realizacji projektu pn. „Natura bez granic –zachowanie wspólnego dziedzictwa naturalnego w gminach Dobromyl (Ukraina) i Zagórz (Polska)”.

Miło nam poinformować, że Komisja konkursowa w składzie: Pani Edyta Putyra, Pani Elżbieta Rudy, Pani Iwona Toczek, Pan Radosław Kaźmierczak, Pan Mirosław Kaźmierczak oraz Pan Witold Wasylczyszyn dokonała ocen 162 prac złożonych w ramach konkursu fotograficzno-artystycznego będącego częścią realizacji projektu pn. „Natura bez granic –zachowanie wspólnego dziedzictwa naturalnego w gminach Dobromyl (Ukraina) i Zagórz (Polska)” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020.

Ocena prac przełożyła się na następujące wyniki:

Konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych,  zamieszkujących gminę Zagórz w następujących kategoriach wiekowych:

  • Szkoły Podstawowe klasy od 1 do 3,
  • Szkoły Podstawowe klasy od 4 do 8,
  • Szkoły Ponadpodstawowe  do 20 roku życia
Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy na temat dziedzictwa naturalnego Gminy Zagórz – naturalnego bogactwa rzeki Osławy i jej otoczenia (Natura 2000). Tematem konkursu było przedstawienie bogactwa przyrodniczego i krajobrazowego Rzeki Osławy oraz jej okolic. Oprócz nagród rzeczowych przewidzianych w konkursie wszyscy Laureaci wezmą udział w 6-godzinnych warsztatach fotograficznych w plenerze prowadzonych przez Pana Radosława Kaźmierczaka. 

Zwycięskie prace artystyczne i fotograficzne będą opublikowane w trójjęzycznych (polski, ukraiński, angielski) kalendarzach na lata 2023 i 2024 i albumach oraz będą prezentowane na wystawie zorganizowanej w Centrum Kultury Foresterium w Zagórzu.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy