Za "krótka" Osława Zagórz przegrywa z LKS Długie w A klasie [FOTO]

Wiadomości W rozegranym w niedzielę, 11 października meczu X kolejki A klasy Osława Zagórz przegrała na własnym stadionie z LKS Długie 1-4.

A klasa, X kolejka:
MKS Osława Zagórz - LKS Długie 1-4 (1-1)

Mecz odbywał się w trudnych warunkach atmosferycznych, przy mocno padającym deszczu, co negatywnie wpłynęło na grę obu drużyn.

Zdecydowanie lepiej zaadaptowali się do tych okoliczności goście.

Długie wyszło na prowadzenie po dość kontrowersyjnym golu. Mimo, że pierwsze 45 minut nie obfitowało w wiele sytuacji, to jednak gospodarze zdołali wyrównać stan meczu jeszcze przed przerwą.

Autorem bramki był Igor Hydzik, który dobił swój rzut karny.

Po przerwie inicjatywę od samego początku przejęli goście, którzy szybko strzelili dwie bramki.

Dominacja Długiego mogła wyrazić się w jeszcze wyższym wyniku, gdyby nie dobra postawa w bramce gospodarzy Arkadiusza Mindura.

Czwarty gol dla gości zdobyty został po ewidentnym spalonym, co jednak nie wpłynęło w znaczący sposób na końcowe rozstrzygnięcie.

Można z pełnym przekonaniem stwierdzić, że wygrała drużyna lepsza.

W tabeli prowadzi Wiki Sanok (24 punkty), przed Bukowianką Bukowsko (22), Górnikiem Strachocina (19) i LKS Długie (19).

Osława Zagórz jest siódma z 14 zdobytymi punktami.

Następny mecz za tydzień Osława rozegra w Strachocinie, z trzecim w tabeli Górnikiem.