Reklama

Z PODKARPACIA. Ukrywają się przed policją - to młodzi przestępcy [FOTO]

Opublikowano: wt, 17 gru 2019 15:26
Autor:

Z PODKARPACIA. Ukrywają się przed policją - to młodzi przestępcy [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja w całym Podkarpaciu poszukuje kilku młodocianych przestępców. W bazie Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie widnieje 6 nazwisk osób w wieku poniżej 22 lat. Za co są poszukiwani? Sprawdź:

Patryk Czereba pochodzi z powiatu przeworskiego. Ma 20 lat, ostatnio zameldowany był w Przeworsku. Poszukuje go Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie na podstawie Art. 279 § 1: Kto kradnie z włamaniem, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. Jeśli masz wiedzę, gdzie Patryk Czereba przebywa, skontaktuj się z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie: ul. Dąbrowskiego 30, telefon: 17 858-23-10, email: [email protected]

Wiktoria Flak pochodzi z Rzeszowa. Ma 21 lat, ostatnio zameldowana w Rzeszowie. Poszukuje go Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie na podstawie Art. 178a § 1: Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Jeśli masz wiedzę, gdzie Wiktoria(...)
   CZYTAJ WIĘCEJ I ZOBACZ ZDJĘCIA PRZESTĘPCÓW >>  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE