Reklama

Z kulturą pod strzechy

Opublikowano:
Autor:

Z kulturą pod strzechy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Z kulturą pod strzechy" to nowa inicjatywa Stowarzyszenia Mieszkańców i Sympatyków Załuża.

Już od czwartku możemy uczestniczyć w serii ciekawych wydarzeń kulturalnych.

- Plener będzie miał charakter otwarty, dlatego zapraszamy do Załuża wszystkie osoby mające ochotę porozmawiać o sztuce i obejrzeć artystów przy pracy albo po prostu szukające czegoś nietuzinkowego do zawieszenia na ścianie w salonie swojego domu - zachęca Tomasz Gankiewicz, sołtys wsi, koordynator projektu. - Efekty pracy artystów będzie można zobaczyć też w okresie wakacji na wystawie poplenerowej w BWA Galerii Sanockiej. Pozostałymi elementami projektu będą dwudniowe warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku szkolnym oraz spektakl teatralny zagrany w Wiejskim Domu Kultury przez grupę teatralną dla dorosłych działającą przy Galerii.

Na plenerze pojawi się wielu znanych artystów. W dniach od 21-23 kwietnia zaplanowane jest spotkanie z Tomaszem Mistakiem, Szymonem Szczepkowskim, Anną Białowąs, Przemysławem Pokrywką i Piotrem Woronieckim.
Od 24-27 kwietnia na plenerze zagości  Arkadiusz Andrejkow i Dariusz Jędrasiewicz, zaś od 21-27 kwietnia pojawią się Tomasz Rolniak, Sylwester Stabryła, Daniel Białowąs, Joanna Szostak, Magdalena Bąk, Małgorzata Biega-Węgrzyn, Katarzyna Kowalska i Łukasz Gil.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE