Reklama

Reklama

XXI Międzynarodowy Rodzinny Turniej Niepodległości w Piłce Siatkowej PRO FAMILIA – CUP 2020

Opublikowano: ndz, 4 paź 2020 13:27
Autor:

XXI Międzynarodowy Rodzinny Turniej Niepodległości w Piłce Siatkowej PRO FAMILIA – CUP 2020  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Towarzystwo Sportowe PRO- FAMILIA Wojaszówka ma zaszczyt zaprosić drużyny na XXI Międzynarodowy Rodzinny Turniej Niepodległości w Piłce Siatkowej PRO FAMILIA – CUP 2020.

Reklama

Termin i miejsce turnieju: 15.11.2020 Ustrobna - hala sportowa szkoły podstawowej Jedlicze - hala sportowa GOSiR

 

Zasady uczestnictwa: turniej rozgrywany będzie w dwóch kategoriach: 1. amatorska – dopuszczamy drużyny typowo amatorskie , grające w ligach amatorskich, drużyny z najniższych grup rozgrywkowych – V liga, drużyny zakładowe, organizacje, szkoły ponadgimnazjalne

2. zawodowa – dopuszczamy drużyny występujące w II, III, IV, V lidze

- wyklucza się udziału zawodników grających w ekstraklasie i I lidze.

- w turnieju może wystąpić maksymalnie 16 drużyn, zawodowa – 8 drużyn, amatorska – 8 drużyn

- drużyna w każdej kategorii może wystawić do 10 zawodników.

- drużyny zostaną podzielone na cztery grupy A,B – zawodowe oraz C,D – amatorskie

- w każdej z grupie wystąpi cztery drużyny

- podstawą zgłoszenia i głównym warunkiem udziału w turnieju drużyny jest element rodzinny, np.: rodzic+ dziecko

brat+ brat; brat+siostra, dziadkowie, wnuczkowie

- brak elementu rodzinnego wyklucza drużynę z udziału w Turnieju.

- mecze w grupach zostaną rozegrane systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów do 15.

- drużyny, które zajmą 1 i 2 miejsca w swoich grupach rozegrają mecze półfinałowe na krzyż

np.: 1 drużyna grupy A z drugą drużyną grupy B; druga z A z pierwszą B; analogicznie w kategorii amatorskiej

- zwycięzcy półfinałów zagrają w finale, przegrani o trzecie miejsce – sety także do 15.

- drużyny, które przegrały mecze półfinałowe, zagrają mecz o trzecie miejsce do dwóch wygranych setów.

 

Harmonogram:

- zapisy drużyn do turnieju prosimy zgłaszać najpóźniej do 01. 11. 2020

- nie przewidujemy możliwości zapisów w dniu zawodów, wyjątek stanowić będą drużyny zagraniczne.

- zapewniamy noclegi dla drużyn z zagranicy i Polski

Program zawodów:

- godz. 7.30 – 8.30 – potwierdzenia zgłoszeń, wydanie napojów, kart żywieniowych na obiad, losowanie grup.

- godz. 8.45 – 9.15 – otwarcie turnieju, wystąpienia gości

- wyjazd drużyn z grupy amatorskiej do Jedlicza – dojazd we własnym zakresie

- godz. 9.30 – 13.00 – gry eliminacyjne w grupach.

- godz. 13.00 – 14.00 – obiad dla wszystkich uczestników

- godz. 14.00 – 16.00 – mecze półfinałowe i finały

- godz. 16.00 – 17.00 – zakończenie turnieju i wręczenie nagród dla czterech najlepszych drużyn

Nagrody:

1. miejsce - zestaw nagród indywidualnych dla każdego zawodnika drużyny, DYPLOM, piłka siatkowa Mikasa dobrej klasy, grawerowany puchar szklany

2. miejsce - zestaw nagród indywidualnych dla każego zawodnika drużyny, DYPLOM, piłka siatkowa Mikasa dobrej klasy, grawerowany puchar szklany 

3. miejsce - piłka siatkowa Mikasa, puchar szklany z zawieszką, dyplom

4. miejsce - piłka siatkowa, puchar szklany z zawieszką, dyplom

 

Pozostałe drużyny, które nie zakwalifikowały się do półfinałów, otrzymują nagrody pocieszenia: puchary szklane, dyplomy

Nagrody otrzymają również: najlepszy zawodnik turnieju zarówno w kategorii zawodowej jak i amatorskiej – NAGRODY OD SPONSORÓW

Nagroda dla najmłodszego zawodnika

Drużyny, które odpadły po grach grupowych, zgłaszają się po puchary i dyplomy w Ustrobnej.

 

Patronaty

Poseł na Sejm: Maria Kurowska, Piotr Babinetz, Marszałek woj. podkarpackiego – Władysław Ortyl

Prezes PZPS Warszawa; Jacek Kasprzyk, Prezes PWZPS Rzeszów; Robert Dworak

Starosta powiatu jasielskiego: Adam Pawluś; Starosta Powiatu krośnieńskiego: Jan Pelczar

Burmistrz Gminy Jedlicze: Jolanta Urbanik

Wójt Giny Wojaszówka: Sławomir Stefański

 

Sponsorzy:

PGNiG Sanok, RBDiM Krosno, ZPRE Jedlicze, EBA Krosno, PRiD Krosno, KROSOFT, JUNA JAFAR, Max Stone Bratkówka, CECHINIMuszyna,Luks Granit – Ustrobna,Delikatesy Groszek, ASAGLASS, AGET BHP, WENTA

 

Pozostałe informacje związane z zawodami:

- dla wszystkich uczestników, zawodników zapewniamy ciepły posiłek – obiad godz.13.00 do 14.00

- podczas trwania turnieju całodzienny poczęstunek w formie stołu szwedzkiego swojskie jadło, swojskie wyroby, wędliny, wyroby garmażeryjne, ciasta, owoce, kawa, herbata.

- wszyscy uczestnicy otrzymają również zimne napoje 1.5 l – po 1 sztuce na osobę

 

Zgłoszenia i zapisy: przyjmuje Jerzy Kaleta pod numerem kom. 511 496 054

mail: [email protected]   w zgłoszeniu proszę podać: nazwa drużyny, tel. kontaktowy oraz skład drużyny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.