Reklama

Wystawa w BWA: Sylwester Stabryła i jego "True Story"

Opublikowano:
Autor:

Wystawa w BWA: Sylwester Stabryła i jego "True Story" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Biuro Wystaw Artystycznych Galeria Sanocka zaprasza na wernisaż Sylwestra Stabryły „True Story”, który odbędzie się 14 grudnia o godzinie 18.00 w BWA (Rynek 14). Wystawa potrwa do 4 stycznia 2019 r.

„Są chwile, które zmieniają życie bezpowrotnie, nie do poznania. Są spotkania, których błysk pozostaje i wibruje w nas na długo. Prawda nie ma płci, a czas jest względny. „Prawdziwe historie” to krótkie, proste opowieści na płótnie. Opowieści o ludziach i momentach w życiu. Są po prostu prawdziwe…” /Angela Gaber/

Sylwester Stabryła
Urodzony w 1975 roku. Absolwent Katedry Sztuki Politechniki Radomskiej (2002 r.). Dyplom z malarstwa – prof. Andrzej Gieraga, aneks z grafiki – prof. Krzysztof Wyzner. Zajmuje się malarstwem, grafiką, rysunkiem i wieloma innymi niepotrzebnymi rzeczami. Uczestnik wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych w kraju i za granicą, zdobywca nagród i wyróżnień między innymi: Grand Prix „Materia Medicinalis, Materia Artificialis” (2011); Nagroda Specjalna na Międzynarodowym Triennale Malarstwa Srebrny Czworokąt (2015), Mieszka i pracuje w Sanoku.

wernisaż: 14.12. (piątek) godzina 18:00
wystawa trwa do 04.01.2019 r.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE