Reklama

Wyloguj się i żyj naprawdę! Zobacz spot reklamowy uczniów Szkoły Podstawowej w Kostarowcach [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Wyloguj się i żyj naprawdę! Zobacz spot reklamowy uczniów Szkoły Podstawowej w Kostarowcach [WIDEO] - Zdjęcie główne

foto pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Sanok na rok 2022 powstał spot reklamowy, dotyczący jednego z największych problemów obecnych czasów.

Cyberuzależnienia, bo o nich mowa, są zmorą XXI wieku. Spot powstał na terenie Szkoła Podstawowa w Kostarowcach z udziałem uczniów ww. szkoły.

Dzieci i młodzież coraz częściej i na coraz dłużej znikają za ekranami swoich smartfonów, tabletów czy laptopów. Zatracają poczucie czasu i rzeczywistości. Nie odróżniają co jest realem, a co wirtualnym światem. Zaczynają miewać problemy ze snem, koncentracją, nauką, kontaktami z otoczeniem....w efekcie końcowym - z samym sobą.

Gmina Sanok rozpoczęła akcję pod nazwą #WylogujSie, której celem jest przeciwdziałanie właśnie cyberuzależnieniom wśród dzieci i młodzieży.

Serdecznie dziękujemy dyrektor szkoły pani Beacie Fedyń za uprzejmość, gościnność i pomoc w nagraniach, uczniom za cierpliwość i wiele godzin ciężkiej, aktorskiej pracy oraz grupie Media ART za profesjonalizm i jak zawsze genialny efekt końcowy.

#Wylogujsie i żyj naprawdę!  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy